خانه / دسته‌بندی نشده / آینده ی والورده در گرو نتیجه ‘کوپا دل ری’

آینده ی والورده در گرو نتیجه ‘کوپا دل ری’به گزارش ایرنا، روزنامه کاتالانیایی موندو دیپورتیوو، روز شنبه نوشت: به رغم اینکه فتح جام حذفی اسپانیا، آینده ی شغلی والورده را تضمین نمی کند، اما این بدان معنا نیست که کسب این افتخار تاثیری بر ادامه فعالیت والورده ندارد؛ در واقع در صورتی که تیم تحت رهبری والورده موفق به فتح ‘کوپا دل ری’ و ‘لالیگا’ شود و اصطلاحا ‘دبل’ کند؛ با اندکی اغماض می توان آینده ی نسبتا روشنی را برای والورده متصور شد.
پیامد طبیعی شکست، به صدا در آمدن زنگ خطر برای مقامات ارشد باشگاه ها است، اما در مورد بارسلونا، حذف از لیگ قهرمانان اروپا آنچنان ضربه مهلکی به اعتبار بارسا وارد کرده، که والورده برای جبران آن محکوم به فتح ‘دوگانه’ است.
علاوه بر این، پس از شکست در مقابل رم تمام بازیکنان بارسا به غیر از مسی در مظان اتهام قرار گرفتند و عدم استفاده والورده از سیستم چرخشی و استراحت دادن به بازیکنان کلیدی پیش از دیدار در برابر رم به شدت مورد انتقاد گرفت.
والورده که ظاهرا هیچ اعتقادی به سیستم چرخشی ندارد حتی پیش از دیدار برگشت در المپیکو شهر رم، از ترکیب ثابت خود استفاده کرد و خستگی مشهود بازیکنان در آن دیدار به قیمت به خطر افتادن آینده شغلی وی تمام شد.
این روزنامه در ادامه گزارش خود نوشت: حال باید دید که آیا والورده می تواند با تکیه بر جادوی «لیونل مسی» علاوه بر حفظ سمت خود دل هوادران آبی اناری پوشان را بدست آورده و برای ادامه فعالیت در نیوکمپ روی حمایت آن ها حساب کند یا خیر.
تیم فوتبال بارسلونا در فینال جام حذفی اسپانیا امشب از ساعت 24 به وقت تهران به مصاف سویا می رود.
ورزشی**3991**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.