خانه / دسته‌بندی نشده / احضار علی کریمی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال

احضار علی کریمی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبالبه گزارش ایرنا از سازمان لیگ فوتبال ایران، علی کریمی مربی تیم سپیدرود رشت به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ‏احضار و مراتب جهت آگاهی و ابلاغ به ایشان برای باشگاه سپیدرود رشت ارسال شده است.‏
روابط عمومی فدراسیون فوتبال نیز روز سه شنبه در اطلاعیه ای،اعلام کرد: این فدراسیون فوتبال تاکنون هیچ شکایتی از علی کریمی نکرده است.
در این اطلاعیه آمده است: شکایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان، پیرو خواست و یا با اطلاع فدراسیون فوتبال نبوده، اما پست های آقای کریمی همگی قابل پیگیری است که اگر این روال توهین آمیز تغییر نکند، فدراسیون فوتبال، مطابق قوانین جاری کشور اقدام خواهد کرد.
در همین رابطه،مدیر روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان گفت: بر خلاف مطالب منتشر شده در فضای مجازی و برخی سایتها، این ستاد تاکنون هیچ شکایتی از علی کریمی نکرده است.
فدراسیون فوتبال همچنین درباره پست های حاشیه ای کریمی در فضای مجازی با صدور اطلاعیه ای تاکید کرده است که اگر این روال توهین آمیز تغییر نکند، این فدراسیون مطابق قوانین جاری کشور اقدام خواهد کرد.
در اطلاعیه فدراسیون فوتبال آمده است:اگر علی کریمی و یا هر یک از اهالی محترم فوتبال، به دنبال رسیدن به پاسخی هستند، باید پرسش خود را محترمانه مطرح کنند و البته فدراسیون فوتبال خود را مکلف می داند پرسش های محترمانه اهالی فوتبال را در همه زمینه ها پاسخ بدهد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1528 ** 1701
خبرنگار: حسن تمیمی* انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.