خانه / دسته‌بندی نشده / اخبار کوتاه از رویدادهای ورزشی استان گیلان

اخبار کوتاه از رویدادهای ورزشی استان گیلانبه گزارش خبرنگار ایرنا، تیم فوتبال جوانان ایرانمهر رشت در جریان هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ جوانان گیلان ، با نتیجه 6 بر صفر برابر تیم شهرداری رودسر به برتری دست یافت. همچنین تیم فوتبال بنادر و دریانوردی انزلی با نتیجه سه بر یک ، نصر رشت را شکست داد و تیم فوتبال جوانان شهرداری تولمشهر با نتیجه یک بر صفر، شهدای نویر انزلی را مغلوب کرد.
در دیگر بازی های انجام شده و در دربی رشت نیز تیم فوتبال جوانان سپیدرود با نتیجه یک بر صفر برابر شهرداری رشت به برتری دست یافت و سرخپوشان لاهیجان با نتیجه 2 بر یک شهرداری ماسال را شکست داد.
در جدول رده بندی و تا پایان هفته بیستم مسابقات فوتبال لیگ جوانان گیلان ، تیم سپیدرود رشت با کسب 46 امتیاز همچنان صدرنشین است ، بنادر و دریانوردی انزلی با 41 امتیاز در مکان دوم قرار دارد و قصر لاهیجان با 38 امتیاز و یک بازی کمتر در رتبه سوم است.

** پیروزی تیم های بسکتبال ملوان انزلی و لاهیجان در لیگ برتر گیلان
به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های بسکتبال همشهری ملوان و فراز بندرانزلی در هفته سوم مسابقات بسکتبال لیگ برتر بزرگسالان استان به مصاف هم رفتند که در نهایت، تیم ملوان انزلی با نتیجه 71 بر 30 حریف خود را شکست داد. تیم بسکتبال ملوان بندرانزلی با کسب این پیروزی برابر همشهری خود، شش امتیازی شد و در صدر جدول رده بندی گروه خود در این مسابقات قرار گرفت.
همچنین در دیگر بازی برگزار شده از هفته سوم این رقابت ها و در دربی لاهیجان ، تیم بسکتبال هیات لاهیجان برتر از شهر سبز ظاهر شد و با نتیجه 69 بر 48 این تیم را شکست داد.
در رقابت های بسکتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان جام زنده یاد پیام گل آرا ، تیم های درفک رشت ، شهر سبز لاهیجان ، دنیای فلز رشت ، هیات بسکتبال لاهیجان ، هیات بسکتبال صومعه سرا ، نظام مهندسی گیلان ، ملوان انزلی ، آرنا رشت ، شهرداری کوچصفهان ، هیات بسکتبال صومعه سرا ، هیات بسکتبال تالش و فراز انزلی حضور دارند.

** معرفی نفرات برتر تکواندو نونهالان دختر گیلان جام دهه فجر
رقابت های تکواندوی قهرمانی نونهالان دختر گیلان جام دهه فجر، با شرکت 151 تکواندوکار دختر رده سنی نونهال از شهرها و بخش های مختلف استان در رده کمربند قرمز و مشکی برگزار شد و در پایان این مسابقات و در وزن اول مائده احمد زاده ، در وزن دوم پارمیدا خوشدل ، در وزن سوم زهرا زرین نعل و در وزن چهارم آیلین کارنیا با برتری برابر رقبای خود عنوان نخست مسابقات تکواندو نونهالان گیلان را کسب کردند.
همچنین در پایان مسابقات وزن پنجم مهدیه عظیمی ، در وزن ششم بیتا کهن ، در وزن هفتم سمانه شیرزاد ، در وزن هشتم زهرا طوافی ، در وزن نهم تینا خانی و در وزن دهم هستی رجبی موفق به برتری برابر حریفان خود شدند و مقام نخست را تصاحب کردند.
خبرنگار:حسین مجرد**انتشاردهنده:کبیری
7285 / 2007انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.