خانه / دسته‌بندی نشده / اخبار کوتاه ورزشی از نتایج مسابقات بسکتبال و والیبال لیگ برتر گیلان

اخبار کوتاه ورزشی از نتایج مسابقات بسکتبال و والیبال لیگ برتر گیلانبه گزارش روز یکشنبه خبرنگار ایرنا تیم های بسکتبال آرنا رشت و نظام مهندسی گیلان در هفته سوم این مسابقات به مصاف هم رفتند که این بازی در وقت معمولی با نتیجه مساوی 62 بر 62 پایان یافت و کار به وقت های اضافه کشیده شد؛ در وقت های اضافه ، تیم بسکتبال آرنا رشت با نتیجه 72 بر 66 حریف خود را شکست داد تا در این دیدار سنگین و نزدیک، به پیروزی دست یابد.
همچنین در دیگر بازی برگزار شده از هفته سوم این رقابت ها ، تیم های بسکتبال هیات تالش و هیات صومعه سرا رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم بسکتبال هیات صومعه سرا در یک بازی نزدیک با نتیجه 67 بر 63 برابر حریفش به برتری رسید.
در رقابت های بسکتبال لیگ برتر بزرگسالان استان گیلان تیم های درفک رشت ، شهر سبز لاهیجان ، دنیای فلز رشت ، هیات بسکتبال لاهیجان ، هیات بسکتبال صومعه سرا ، نظام مهندسی گیلان ، ملوان انزلی ، آرنا رشت ، شهرداری کوچصفهان ، هیات بسکتبال صومعه سرا ، هیات بسکتبال تالش و فراز انزلی حضور دارند.

** رشت قهرمان مسابقات والیبال لیگ برتر گیلان
به گزارش خبرنگار ایرنا ، در پایان رقابت های والیبال لیگ برتر استان که با حضور هشت تیم برگزار شد، تیم های رشت و فولاد گیلان با برتری برابر رقبای خود به دیدار نهایی راه یافتند و در دیدار نهایی، تیم والیبال رشت با نتیجه سه بر صفر برابر فولاد گیلان به برتری رسید و عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد.
همچنین در دیدار رده بندی این مسابقات تیم های والیبال هیات بندرانزلی و وحدت جوانان ماسال رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت، هیات بندرانزلی با نتیجه سه بر یک حریفش را شکست داد تا عنوان سوم رقابت های والیبال گیلان را تصاحب کند.
خبرنگار:حسین مجرد**انتشاردهنده:کبیری
7285 / 2007انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.