خانه / دسته‌بندی نشده / ادامه درخشش دوندگان ایرانی درروز دوم/ علی ثمری درپرتاب وزنه طلا گرفت

ادامه درخشش دوندگان ایرانی درروز دوم/ علی ثمری درپرتاب وزنه طلا گرفتبه گزارش ایرنا؛ زنان ایرانی که روز گذشته مدال آوری خود را با سپیده توکلی درماده پرش ارتفاع آغاز کردند، امروز 8 مدال دیگر گرفتند و روز خوبی داشتند.
النازکمپانی در دو 60 متر ، مهسا میرزا طیبی درماده پرش با نیزه و مریم نوروزی درپرتاب وزنه نقره گرفتند.
همچنین ثنا دادرس در پرتاب وزنه، سارا کریمی در پرش بانیزه، نیلوفر فشخورانی درپرش با نیزه، سارا ندافی در 60 متر با مانع و فرزانه فصیحی درماده 60متر، صاحب مدال برنز شدند.
درادامه این رقابت ها و دربخش مردان، علی ثمری پرتاب گر وزنه کشورمان با پشت سر گذاشتن تمامی رقبایش اول شد و طلای این ماده را برگردن آویخت.
در ماده 400 متر علی خدیور و سجاد هاشمی پنجم و ششم شدند و مدال طلای این ماده به حسن عبداله کارون از قطر رسید و نماینده کویت نقره گرفت و دیگر نماینده قطر نیز به مداال برنز دست پیدا کرد.
در دو 800 مترمردان پژمان یارلویی مدال نقره گرفت و دوم شد،دراین ماده عبدالله ابوبکرحیدر از قطرطلا گرفت و ابراهیم الزوفاری از کویت درجایگاه سوم ایستاد و برنزی شد.
ماجد الزاید از کویت در هفتگانه با ۵۲۲۸ امتیاز قهرمان شد، دراین ماده میلاد میری از ایران با ۴۸۴۲ امتیاز در رده دوم ایستاد و علی محبی دیگر نماینده کشورمان دراین ماده با ۴۷۲۸ امتیاز بر سکوی سوم قرار گرفت.
هشتمین دوره رقابت های دوو میدانی داخل سالن آسیا 2018 تهران روز گذشته (پنجشنبه) با شرکت 320 ورزشکار درتهران آغاز شد و فردا (شنبه) به پایان می رسد.
شبد**9144*9122
خبرنگار: سعید قهرمانی*انتشار دهنده: مهدی نعمتیانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.