خانه / دسته‌بندی نشده / استاندار درخشش تکواندوکار قزوینی را تبریک گفت

استاندار درخشش تکواندوکار قزوینی را تبریک گفتبه گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی استانداری ، عبدالمحمد زاهدی روز یکشنبه در پی کسب مدال ارزشمند نقره توسط مهدی جلالی تکواندو کار ارزنده استان و تیم ملی کشورمان در رقابت های تکواندو قهرمانی بزرگسالان آسیا در کشور ویتنام پیام تبریکی صادر کرد.
متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
در سایه الطاف حضرت حضرت حق و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و در ماه پر فضیلت و پرخیر و برکت رمضان، قهرمانان و فرزندان غیور ایران اسلامی در آوردگاه رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا در کشور ویتنام درخشیدند و با اهتزار پرچم مقدس و پرافتخار جمهوری اسلامی ایران برگ زرین دیگری را رقم زدند.
در ادامه این پیام آورده شده است: در این بین استان سربلند قزوین با کسب مدال ارزشمند نقره توسط مهدی جلالی تکواندو کار شایسته و ارزنده استان و تیم ملی کشورمان برگ زرین دیگری بر افتخارات ورزش استان قزوین افزودند تا ضمن به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در آستانه مهمترین آوردگاه ورزش آسیا یعنی بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا، زمینه حضور بیش از پیش نمایندگان شایسته ورزش استان قزوین در این رقابت های مهم رقم بخورد.
در پایان این پیام آمده است: بنده این موفقیت بزرگ را به مسئولان و هیات های ورزشی استان،جامعه ورزش،دوست داران و علاقمندان این رشته ورزشی به ویژه خانواده این قهرمان ارزنده تبریک عرض نموده، موفقیت و توفیق همگان را از درگاه ایزد منان خواستارم.
بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی آسیا 2018 با حضور267 تکواندوکار از 34 کشور از پنجم خردادماه در هوشیمینه ویتنام آغاز شده و در حال پیگیری است.
6101*3013انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.