خانه / دسته‌بندی نشده / استقرار30 تکنسین اورژانس همزمان با شهرآورد پایتخت در ورزشگاه آزادی

استقرار30 تکنسین اورژانس همزمان با شهرآورد پایتخت در ورزشگاه آزادیوی عصر دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به برگزاری هشتاد و ششمین شهرآورد پایتخت بین تیم های استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی تهران اظهار کرد: از ساعت 8 صبح روز پنجشنبه (10اسفندماه ) این تعداد تیم اورژانس به همراه 10 دستگاه آمبولانس، دو دستگاه اتوبوس آمبولانس و دو دستگاه خودرو فرماندهی در نقاط داخلی و بیرونی ورزشگاه آزادی مستقر می شوند.
وی اظهار کرد: تکنیسین های اورژانس در جایگاه تماشاگران، پارکینگ ها، مسیرهای ورودی منتهی به ورزشگاه و همچنین در کنار زمین چمن ورزشگاه آزادی مستقر خواهند شد.
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه تعدادی از تماشاگران شهرستانی از شب قبل در اطراف ورزشگاه آزادی مستقر می شوند، یک دستگاه آمبولانس به منظور تامین سلامت این افراد در محل مستقر می شود.
وی ازهمه هواداران دو تیم پرطرفدار فوتبال پایتخت خواست که همچون مسابقات گذشته با اورژانس همکاری کرده و در صورت نیاز به خدمات درمانی اورژانس می توانند مراتب را به سامانه 115 و یا تیم های مستقر در محل اطلاع دهند.
هشتاد و ششمین شهرآورد بزرگ فوتبال پایتخت بین تیم های استقلال و پرسپولیس روز پنجشنبه ساعت 15 و 45 دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران آغاز می شود.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
تهرام/7243 / 1539**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.