خانه / دسته‌بندی نشده / استقلال برای صعود به مرحله حذفی در انتظار نمایش استوار آبی پوشان

استقلال برای صعود به مرحله حذفی در انتظار نمایش استوار آبی پوشان



به گزارش ایرنا تارنمای رسمی ای اف سی روز شنبه در گزارشی نوشت،هفته پرهیجان دیگری از رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا سپری شد. ای اف سی نگاهی به آمارها و حقایقی که نگاهها را به خود جلب کرد، انداخته است که ریکاردو گولات، اسکار و مرتضی تبریزی از جمله موضوعات مورد توجه در هفته سوم رقابت ها بودند.
*روحیه جنگندگی
تیم استقلال سه شنبه گذشته، در دیدار مقابل العین در ورزشگاه العین امارات به تساوی دو بر دو دست یافت.
وریا غفوری مدافع تیم استقلال در دیدار مقابل العین روز پرکاری را سپری کرد. این دیدار با تساوی دو بر دو پایان یافت.این بازیکن ایرانی 19 دوئل و 9 تکل موفق داشت که تا این مرحله از مسابقات از این نظر بالاترین آمار را در بین بازیکنان ثبت کرده است.
استقلال در آستانه دو دیدار خود در ورزشگاه آزادی به عنوان صدرنشین گروه دی به تهران بازمی گردد. این تیم با تساوی برابر العین و الریان امتیازهایی کسب کرد. ارائه نمایش استوار بازیکنانی مثل غفوری، در تلاش تیم برای صعود به مرحله بعدی فوق العاده گرانبهاست.
ذوب آهن -الوحده
ذوب آهن در دومین دیدار خانگی خود در لیگ قهرمانان آسیا برابر الوحده، با دوگل مهاجم فرصت طلب خود به سه امتیاز شیرین دست پیدا کرد. برای هیچ بازیکنی به اندازه مرتضی تبریزی آفساید گرفته نشد. برای مهاجم ذوب آهن در پنج موقعیت در دیدار خانگی برابر الوحده آفساید اعلام شد که تا این مرحله از رقابتها در رده بالاترین آمار است.
او در حالی دو گل برای تیم خود به ثمر رساند که برابر لوکوموتیو هم گلزنی کرده بود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**1584** 1701



انتهای پیام /*










دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.