خانه / دسته‌بندی نشده / اصفهانیان: قضاوت دیدارذوب آهن – پرسپولیس مشکلی نداشت!

اصفهانیان: قضاوت دیدارذوب آهن – پرسپولیس مشکلی نداشت!به گزارش ایرنا؛ اصفهانیان روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به گزارش ناظران داوری دیدارهای روز گذشته لیگ برتر، افزود: تمامی ناظران فدراسیون که از نزدیک قضاوت داوران را در هشت دیدار برگزار شده روز گذشته زیر نظر داشتند، عملکرد تمامی داوران ازجمله ‘حسین زرگر’ داور دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس را مثبت ارزیابی کردند.
وی افزود: خوشبختانه در این هفته داوران فدراسیون در کمال دقت وصحت، قضاوت داشته و اشتباه تاثیر گذاری که نتیجه دیدار را تغییر دهد نداشتند.
به گفته وی داوران بدون هیچ چشمداشتی از فدراسیون و جامعه فوتبال تنها به فکرقضاوت درست هستند که از آنان به دلیل احساس مسئولیت بالا خالصانه تشکر و قدردانی می کنم.
اصفهانیان در کنار ناظران داوری فدراسیون فوتبال درحالی از عملکرد داوران درهفته بیست و نهم دفاع می کند که کادر فنی و بازیکنان برخی از تیم ها نسبت به این موضوع اعتراض دارند.
«برانکو ایوانکوویچ» سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته در اعتراض به قضاوت حسین زرگر در نشست مطبوعاتی پس از دیدار تیمش برابر ذوب آهن حاضر نشد و در پاسخ به این سئوال که چرا در نشست مطبوعاتی حاضر نشدید؟ عنوان کرد: «نمی خواستم در آن سیرک شرکت کنم».
به طور حتم برانکو که یک مربی حرفه ای بین المللی است با قوانین سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال آشناست، اما از آنجا که داوری زرگر در دیدار روز گذشته را ناعادلانه دانست، در این نشست حاضر نشد و جرایم سازمان لیگ برای مربیانی که در نشست های مطبوعاتی حاضر نمی شود را به جان خرید!
رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال درباره پی گیری اظهارات دو تن از پیشکسوتان علیه داوری که چندی پیش مطرح شد، نیز گفت: همانطور که پیش از این گفتم، مدعیان باید ادعای خود را ثابت کنند از این رو نامه ای برای این دو پیشکسوت ارسال و از آنان خواسته ایم که برای ادای توضیحات و ارائه مدارک و مستندات به فدراسیون فوتبال بیایند.
اصفهانیان جمعه درگفت و گو با ایرنا اعلام کرد چنانچه ادعای مدعیان ثابت نشود علاوه بر شکایت درسیستم های نظارتی فدراسیون از آنان در محاکم قضایی نیز شکایت خواهیم کرد.
امروز هفته سی و سوم رقابت های لیگ دسته یک برگزار می شود، اصفهانیان به همین منظور ناظر دیدار حساس تیم های نساجی مازندران و فجر سپاسی است.
این دو تیم برای یکی از سهمیه های صعود از لیگ یک به لیگ برتر با یکدیگر جدال دارند.
ورزشی.**9144**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.