خانه / دسته‌بندی نشده / اعضای تیم ملی مردان تنیس روی میز مشخص شدند

اعضای تیم ملی مردان تنیس روی میز مشخص شدندبه گزارش ایرنا از فدراسیون تنیس روی میز، پس از سه روز رقابت فشرده و نفس گیر و با پایان مرحله نهایی انتخابی تیم ملی تنیس روی میز بزرگسالان در بخش آقایان، افشین نوروزی کاپیتان با تجربه و خوزستانی تیم ‌ملی، یکبار دیگر به عنوان نفر سوم در ترکیب تیم ملی بزرگسالان ایران قرار گرفت تا کماکان از نظر تعداد حضور در مسابقات جهانی، دارای رکوردی بی نظیر در تاریخ تنیس روی میز ایران باشد.
در همین راستا امین احمدیان جوان 16 ساله تهرانی موفق شد در جایگاه چهارم تیم‌ ملی بزرگسالان قرار بگیرد تا دومین میدان جهانی خود را در کنار بزرگان تنیس روی میز تجربه کند.
قبل از این نیما و نوشاد عالمیان به ترتیب به عنوان نفر اول رنکینگ ملی و نفر اول مرحله اول انتخابی، به عنوان نفرات اول و دوم در ترکیب تیم ‌ملی قرار گرفته بودند.
پس از پایان مسابقات و طبق آیین نامه مصوب، میعاد لطفی بلافاصله توسط جمیل لطف الله نسبی سرمربی تیم‌ملی به عنوان نفر پنجم به فدراسیون پیشنهاد شد که پس از موافقت ریاست فدراسیون با این پیشنهاد، این ورزشکار جوان تهرانی نیز به ترکیب تیم ملی اضافه شد.
تیم های ‌ملی مردان و زنان تنیس روی میز ایران قرار است از 9 تا 16 اردیبهشت سال آینده در مسابقات جهانی سوئد که در بخش تیمی برگزار می شود، شرکت کنند.
رده بندی نهایی مرحله دوم انتخابی به شرح ذیل است:
1.افشین نوروزی از خوزستان با 32 امتیاز
2.امین احمدیان از تهران با 30.5 امتیاز
3. میعاد لطفی از تهران با 30 امتیاز
4. آرمان حاجی ئی از تهران با 28 امتیاز
5. محمد علی رویین تن از فارس با 27.5 امتیاز
6. امیر رضا عباسی از تهران با 26 امتیاز
ورزشی**9129**1368
تنظیم کننده: مهدی رهبر** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.