خانه / دسته‌بندی نشده / الجزیره: مغرب و ایران، مبتدی در برابر آزموده

الجزیره: مغرب و ایران، مبتدی در برابر آزمودهاین شبکه گزارش داد که ‘اروه رنار’ سرمربی فرانسوی تیم مغرب اطمینان داد که با وجود اینکه تجربه شرکت در جام جهانی را ندارد، اما تمام تلاش خود را برای آمادگی تیمش برای رویارویی با ایران کرده است.
طبق این گزارش ‘کارلوس کی روش’ سرمربی تیم ایران برای پنجمین بار است که در جام جهانی حضور می یابد و پیش از این جام جهانی برزیل را با تیم ایران و نیز جام جهانی را در زمان بازی خود در تیم پرتغال تجربه کرده است.
در مقابل رنار اولین بار است که به رغم تجربه بالا در مریبگری تیم های آفریقایی در قالب سرمربی یک تیم در جام جهانی شرکت می کند.
سرمربی مغرب روز پنجشنبه در کنفرانس خبری گفت: با مربی روبرو هستیم که چهار بار در رقابت های جام جهانی شرکت داشته، اما برای من تجربه اول است، ولی با این وجود ما برای سفر سیاحتی در اینجا حاضر نیستیم، بلکه برای رقابت با آنها در اینجا حاضر شده ایم.
وی افزود که در طول شش ماه گذشته همه مسابقات دو سال گذشته آنها را تماشا کرده ایم و ما در این مجموعه با سه تیم بزرگ که در لیست فیفا از ما بالاتر هستند، روبرو هستیم و برای مصاف با ایران همانند بازی با اسپانیا و پرتغال آماده خواهیم بود.
ایران در رده بندی تیم های فوتیال فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) در رده 37 قراردارد، در حالی که مغرب چهار رده پایین تر از این تیم قرار دارد. پرتغال و اسپانیا نیز به ترتیب در رده چهارم و دهم قرار دارند.
تیم های ایران و مغرب ساعت 7.30 عصر امروز (جمعه) در شهر ‘سن پترزبورگ’ روسیه به مصاف هم خواهند رفت.
خاورم**9366**1651انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.