خانه / دسته‌بندی نشده / العین امارات متحمل شکست سنگین خانگی شد

العین امارات متحمل شکست سنگین خانگی شدبه گزارش ایرنا؛ سه شنبه شب در ادامه دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، العین امارات از الدحیل قطر پذیرایی کرد که نماینده قطر در ادامه قدرت نمایی خود در این مسابقات با پیروزی چهار بر دو زمین را ترک کرد.
«یوسف العربی»، «نام تائه هی»، «اسماعیل محمد» و «علی المعز» در این دیدار چهار گل متوالی برای الدحیل به ثمر رساندند و «احمد خلیل» در دقیقه 68 و «ابراهیم دیاکی» در دقیقه 87، دو گل خورده العین را جبران کردند.
«کایو» مهاجم برزیلی و خوش تکنیک تیم العین در ثانیه های پایانی از زمین اخراج شد تا دیدار برگشت را از دست بدهد.
با این اوصاف الدحیل قطر یکی از مدعیان اصلی قهرمانی این رقابت ها که در مرحله گروهی نیز به 6 پیروزی متوالی دست یافته بود به بردهای متوالی در لیگ قهرمانان آسیا ادامه داد.
همچنین عصر امروز و در دیدار تمام ایرانی، ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر اصفهان با تک گل دقیقه 92 «جورجی ولسیانی» که در دقیقه 92 به دست آمد از سد استقلال تهران گذشت.
شب گذشته نیز پرسپولیس یکی دیگر از نمایندگان ایران در دیدار خارج از خانه برابر الجزیره امارات با حساب 3 بر 2 شکست خورد.
عصر فردا (چهارشنبه) در دیدارهای باقی مانده دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی، سوون سامسونگ و اولسان هیوندای کره جنوبی به مصاف هم می روند و شانگهای SIPG چین با کاشیما آنتلرز کره جنوبی دیدار خواهد کرد.
بازی های دور برگشت نیز طی روزهای دوشنبه الی چهارشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد تا تیم های صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی معرفی شوند.
ورزشی**3783**3404انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.