خانه / دسته‌بندی نشده / المپیک ویژه معلولان ایران در گلستان برگزار می شود

المپیک ویژه معلولان ایران در گلستان برگزار می شودبه گزارش ایرنا ابراهیم غفاری روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: این رقابت ها 19 اردیبهشت ماه با حضور معلولان کم توان ذهنی و ورزشکاران عضو المپیک ویژه ایران از استانهای مختلف و به مدت سه روز در گرگان برگزار خواهد شد.
وی بیان کرد: یکی از اهداف برگزاری این رقابت ها ، ایجاد انگیزه و تقویت روحیه امید به زندگی در میان معلولان کم توان ذهنی است.
به گفته وی؛ المپیک ویژه بزرگترین سازمان ورزشی برای افراد کم توان ذهنی است که با بیش از چهار و نیم میلیون ورزشکار در 170 کشور توسط بیش از یک میلیون داوطلب و حامی اداره می شود.
غفاری ادامه داد: المپیک ویژه با هدف ایجاد دنیایی سرشار از ارتباطات و بدون هیچ گونه تبعیض، تلاش می کند تا هر فرد بدون در نظر گرفتن میزان توانمندی، ضمن لذت بردن از ورزش و تحول وتقویت روحیه خود، از سوی دیگران پذیرفته شده و مورد استقبال قرار گیرد.
به گزارش ایرنا المپیک ویژه یک جنبش جهانی مردم نهاد است که سعی دارد تا جهان را مکانی بهتر، سالمتر و سرشار از لذت کند.بطوریکه یک فرد می تواند همزمان یک ورزشکار، یک داوطلب و یک عضو خانواده باشد.
المپیک ویژه توسط یک تیم راهبردی متشکل از افراد با تجربه در زمینه اداره شرکت های بزرگ و غیر انتفاعی هدایت می شود.
3091/1648انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.