خانه / دسته‌بندی نشده / امکان تلافی باخت یوونتوس مقابل رئال مادرید وجود دارد

امکان تلافی باخت یوونتوس مقابل رئال مادرید وجود داردبه گزارش ایرنا، رونامه آ اس اسپانیا روز دوشنبه به نقل از آلگری ادامه داد: ما شب بدی را در تورین سپری کردیم؛ این اتفاق ممکن است برای رئال هم تکرار شود.
پایگاه رسمی تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا نیز خاطرنشان کرد: یووه خود را برای رقابتی پایاپای با رئال مهیا کرده و قصد دارد قدرتمندترین جوخه ی خود را راهی برنابئو کند. «بن عطیه» و «پیانیچ» به ترکیب تیم بازگشته و «مانژوکیچ» و «کوادرادو» رهبری سیستم 4-3-3 مورد نظر آلگری را عهده دار خواهند بود. «پایلو دیبالا» آرژانتینی نیز به دلیل اخراج در دور رفت، بانوی پیر ایتالیا (یوونتوس) را در این جدال حساس همراهی نمی کند.
یوونتوس روز شنبه با اعمال چندین تغییر در برابر بنونتو رده آخری، این تیم را با نتیجه 4 بر دو شکست داد و با امید جبران نتیجه دور رفت در برابر تیم مدعی رئال مادرید، امروز آخرین جلسه تمرینی خود را پیش از این جدال با سفیدپوشان مادرید برگزار کرد.
بازی برگشت رئال مادرید- یوونتوس فردا (سه شنبه) برگزار خواهد شد.
شاگردان «زین الدین زیدان» سرمربی رئال مادرید هفته گذشته موفق شدند با درخشش «کریستیانو رونالدو»، با سه گل حریف ایتالیایی خود را شکست دهند و راه خود را برای صعود به مرحله بعد و در نهایت فتح لیگ قهرمانان اروپا هموارتر کنند.
ورزشی**3991**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.