خانه / دسته‌بندی نشده / امیری: انتظار حمایت همیشگی از تیم ملی داریم

امیری: انتظار حمایت همیشگی از تیم ملی داریمبه گزارش روز پنجشنبه ایرنا از فدراسیون فوتبال، وحید امیری درباره آخرین وضعیت تیم ملی، فضای درون تیمی، تمرین های روزهای اخیر تیم ملی در استانبول و همچنین دیدار دوستانه برابر ترکیه گفت: در فوتبال دنیا تعداد محدودی از بازیکنان می توانند حضور در جام جهانی را تجربه کنند؛ خیلی خوشحالم که این شرایط برایم مهیا شده تا بتوانم در این زمان عضوی از تیم ملی باشم.
وی با بیان اینکه امیدوارم تا زمان آغاز بازی ها بتوانم در فهرست تیم ملی باشم و به پرچم کشورم خدمت کنم، افزود: حسی که اکنون دارم را در چهار سال حضورم در تیم ملی نداشته ام و برای آغاز مسابقه ها لحظه شماری می کنم؛ این حس همه بازیکنان تیم ملی است و برای حضور در مسابقات لحظه شماری می کنیم.
بازیکن ملی پوش فوتبال ایران اضافه کرد: همه تلاشمان را خواهیم کرد تا بتوانیم عضوی از تیم ملی باشیم؛ در این راه نیاز داریم با دعای خیر مردم و حمایتشان وارد مسابقات شویم.
امیری ادامه داد: این را می دانیم که اگر افتخاری نصیب تیم ملی شود، همه مردم خوشحال می شوند؛ امیدوارم همه ما را دعا کنند تا بتوانیم با سربلندی به ایران برگردیم.

** توقع بازیکنان تیم ملی از مردم و رسانه ها
وی اظهار داشت: طبیعی است که پس از هفت سال نتایج خیلی خوب و حضور در رتبه نخست برترین تیم های آسیایی و اینکه تیم ملی همیشه در این چند سال توانسته مقابل رقبایش سربلند بیرون بیاید، انتظارها نیز بالا رفته باشد.
امیری ادامه داد: مردم انتظار دارند بازی های خوبی انجام دهیم و قهرمان گونه به کشور برگردیم؛ از طرفی، ما نیز از مردم توقع داریم پشت تیم ملی را خالی نکنند و مانند همیشه از تیم ملی دفاع کنند.
بازیکن تیم ملی با بیان اینکه حمایت مردم از قلب و جانشان انرژی مثبتی به مجموعه تیم می دهد، افزود: انرژی مردم، رسانه ها و مسئولان به تیم ملی کمک می کند که بدانیم یک ملت پشت سر ما هستند و این باعث می شود زمانی که توپ زیر پای بازیکنان است، بهترین تصمیم را بگیرند.
وی اضافه کرد: وقتی مطمئن باشیم ضربان قلب همه مردم برای تیم ملی می تپد، همه فکر و ذکرمان، خوشحال کردم مردممان می شود؛ اگر افتخاری نصیب تیم ملی شود، برای کل کشور است و مردم دنیا با فوتبال، بهتر ایران را می شناسند.
امیری گفت: امیدوارم حس، فضا و انرژی خوبی همچون یک موج به سمت تیم ملی بیاید و بتوانیم با یک پشتوانه و دلگرمی خوب، وارد جام جهانی شویم.

** بار مسئولیت سنگین روی دوش بازیکنان
وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: این نخستین تجربه من است که حضور در اردوی تیم ملی پیش از شرکت در جام جهانی را تجربه می کنم؛ اما هر جایی از تیم ملی را می بینم متوجه می شوم بار مسئولیت روی دوش بازیکنان است.
امیری گفت: همه به موقع استراحت و تمرین می کنند؛ شاید فراتر از آنچه از آنها انتظار می رفته در حال تلاش اند؛ همه به نوعی می خواهند با عملکردشان در تاریخ فوتبال ایران سنت شکنی کرده و اسمشان را در تاریخ ثبت کنند؛ امیدوارم همین فضا و انرژی مثبت تا پایان جام جهانی همراه تیم ملی باشد تا بتوانیم در روسیه شگفتی رقم بزنیم.

** دیدار برابر ترکیه، محکی جدی برای تیم ملی
امیری درباره دیدار تدارکاتی برابر ترکیه نیز اظهار داشت: به نظرم ترکیه از تیم های خوب اروپایی است؛ آنها می توانستند در جام جهانی حضور داشته باشند چون بازیکنان خوبی در سطح لیگ های اروپایی دارند و به طور قطع بازی برابر این تیم یک محک خیلی جدی برای ماست.
وی افزود: سه دیدار دوستانه پیش رو را باید بازی به بازی پیش برویم تا به هماهنگی مورد نظر کادر فنی برسیم و نقاط ضعف و قوت مان را بشناسیم تا بتوانیم بهترین عملکرد را ارائه کنیم.
بازیکن تیم ملی درباره شرایط کمپ تمرینی بشیکتاش نیز گفت: یکی از بهترین کمپهایی است که من در این چهار سال حضورم در تیم ملی دیده ام و همه چیز فراهم است.
امیری ادامه داد: در کمپ بشیکتاش همه امکانات یک دقیقه با اتاق استراحت فاصله دارند و در لحظه، همه امکانات در دسترس است؛ به نظرم همه چیز برای تمرین خوب و تلاش و زحمت بیشتر فراهم است.
به گزارش ایرنا، تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور موفق در جام جهان 2018 آماده می کند، هفتم خردادماه دیداری دوستانه برابر تیم ملی ترکیه خواهد داشت. ملی پوشان ایران در گروه دوم جام جهانی با تیم های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش هم گروه اند.
ورزشی**9129** 2023انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.