خانه / دسته‌بندی نشده / ایرانجوان بوشهرچهاربازی سرنوشت ساز پیش رو دارد

ایرانجوان بوشهرچهاربازی سرنوشت ساز پیش رو داردبه گزارش ایرنا، حسین خطیبی بعد از ظهر چهارشنبه پس از برتری یک بر صفر تیم ایرانجوان بوشهر برابر شهرداری ماهشهر در جمع خبرنگاران افزود: ماندن در لیگ دسته یک فوتبال کشور حق تیم ایرانجوان است و همراهی همه بازیکنان، هواداران و مسئولان استان در این مسیر ضروری است.
وی بیان کرد: با توجه به حضور مثبت و پرشور هواداران تیم ایرانجوان بوشهر در بازی امروز، این برد تقدیم آنان می شود.
خطیبی ادامه داد: تیم شهرداری ماهشهر نیز از جمله تیمهای خوب و با کیفیت کشور است که با بهره گیری از بازیکنان و کادری مجرب در برابر ایرانجوان بازی خوبی را به نمایش گذاشت.
وی افزود: در این بازی با شناخت کامل از حریف وارد میدان شدیم و به آنها موقعیت گلزنی زیادی ندادیم و موقعیت های گلزنی زیادی روی دروازه آنها ایجاد شد.
خطیبی اظهار کرد: تیم داوری نیز تا پیش از اخراج بازیکن حریف عملکرد مطلوبی داشت ولی با 10 نفر شدن تیم حریف در بیشتر صحنه ها به سود آنها سوت زد.
وی با اشاره به حضور برخی از مسئولان در بین بازیکنان ایرانجوان اظهار کرد: حضور برخی از اعضای شورا و رئیس هیات فوتبال استان بوشهر از لحاظ معنوی یک حمایت تاثیرگذاربرای ایرانجوان است و آنها با دیدن این نوع حمایت ها با دلگرمی بیشتری به مصاف حریفان می روند.
خطیبی در ارتباط با دیدار هفته گذشته ایرانجوان برابر شهرداری تبریز نیز گفت: در این دیدار پس از به ثمر رساندن گل اول بازی گل دوم ایرانجوان به اشتباه آفساید اعلام شد.
وی اضافه کرد: در این دیدار مستحق کسب سه امتیاز بازی بودیم ولی با بدشانسی حریف با 2 شوتی که داشت موفق به گرفتن کسب سه امتیاز بازی شد.
تیم ایرانجوان بوشهر با این برد 28 امتیازی شد و در رده شانزدهم جدول باقی ماند و تیم شهرداری ماهشهر نیز با 35 امتیاز در رده دوزادهم قرار گرفت.
ایرانجوان بوشهر در هفته سی و یک بازی ها در شیراز به مصاف برق نوین می رود و تیم شهرداری ماهشهر نیز در خانه به مصاف آلومینیوم اراک می رود.
7212/6047**انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.