خانه / دسته‌بندی نشده / ایران یک سهمیه دیگر برای بازی های پارالمپیک زمستانی دریافت کرد

ایران یک سهمیه دیگر برای بازی های پارالمپیک زمستانی دریافت کردبه گزارش ایرنا به نقل از فدراسیون جانبازان و معلولین، ساوه شمشکی در خصوص اضافه شدن سهمیه پارا اسکی گفت: همان طور که قبلا اعلام شد، چهار سهمیه به ایران در رشته های اسنوبرد و صحرانوردی تعلق گرفته بود و به تازگی یک سهمیه دیگر نیز در صحرانوردی دریافت کردیم و «ابوالفضل خطیبی» از استان مازندران نیز به جمع کاروان ایران برای بازی های پارالمپیک زمستانی پیونگ چانگ پیوست.
ساوه شمشکی افزود: تمرینات تیم ملی تا روز پنجشنبه دهم اسفند ماه ادامه دارد و روز جمعه نیز برای شرکت در بازی های پارالمپیک زمستانی عازم کره جنوبی خواهیم شد و رقابت های نمایندگان کشورمان از 19 تا 29 اسفند ماه برگزار می شود.
رئیس انجمن اسکی خاطر نشان کرد: این اعزام پر تعدادترین اعزام تاریخ اسکی معلولین در ایران است و امیدواریم در سال های آتی شاهد افزایش تعداد ورزشکاران در این رشته و نیز رویدادهای بین المللی باشیم.
وی گفت: صادق کلهر به عنوان سرمربی، رحمت اله مقدید، مهدی سولقانی و فرزانه رضا سلطانی به عنوان مربی همراه ملی پوشان هستند و سرپرستی کاروان نیز بر عهده اینجانب است.
تیم ملی اسکی جانبازان و معلولین ایران با ترکیب الهه قلی فلاح ( تنها ورزشکار نابینای تیم)، ابوالفضل خطیبی در رشته صحرانوردی و صدیقه روزبه، حسین سولقانی و پوریا خلیل تاش در رشته اسنوبرد در بازی های پارالمپیک زمستانی پیونگ چانگ شرکت می کند.
کاروان ایران 11 اسفند به سوی پیونگ چانگ پرواز خواهد کرد.
حدود 550 ورزشکار از 42 کشور جهان در پنج رشته ورزشی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
بازی های پارالمپیک زمستانی 2018 از 9 تا 18 مارس (17 تا 27 اسفند) در پیونگ چانگ کره جنوبی برگزار می شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1528 **1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.