خانه / دسته‌بندی نشده / اینیستا: شاید آخرین بازیم در لیگ قهرمانان باشد

اینیستا: شاید آخرین بازیم در لیگ قهرمانان باشدبه گزارش ایرنا، درصورتی که اینیستا در پایان فصل جاری تصمیم به ترک بارسلونا بگیرد، شکست 3 بر صفر در مقابل رم برای وی به این معناست که او به احتمال زیاد دیگر در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حاضر نخواهد شد.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا امکان حضور دوباره در رقابت های لیگ قهرمانان برای او وجود دارد یا خیر افزود: آزار دهنده تر از شکست این است که احتمال دیدار برابر رم شاید ‘آخرین’ حضور من در این رقابت ها باشد.
اینیستا ادامه داد: زمانی که شما عملکرد خوبی ندارید و اشتباهات زیادی را در جریان بازی مرتکب می شوید نتیجه ای بهتر از این در انتظار شما نخواهد بود، در واقع تلخی حذف در این مرحله با توجه به برد و نتیجه ی دیدار رفت دوچندان است. بازیکنان رم نقاط ضعف ما را هدف گرفتند و عملکرد فوق العاده ای داشتند و بخوبی می دانستند از کدام منطقه به ما ضربه بزنند.
کاپیتان بارسلونا در پایان خاطر نشان کرد: فراموشی این شکست و حذف از رقابت ها برای ما کار آسانی نیست چراکه ما امید زیادی برای صعود به نیمه نهایی داشتیم و حالا تمام امیدهای خود را از دست رفته میبینیم.
تیم فوتبال رم در حالی دیدار برگشت مقابل بارسلونا را با نتیجه سه بر صفر به سود خود به پایان رسانده بود که دیدار رفت را 4 بر یک واگذار کرده بود. رم با این پیروزی شگفت انگیز راهی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شد.
ورزشی **3991**9118*شبس*1488 **انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.