خانه / دسته‌بندی نشده / «بابک گودرزی» مربی تیم ملی کاراته هلند شد

«بابک گودرزی» مربی تیم ملی کاراته هلند شدبه گزارش ایرنا، این مربی 38 ساله سابقه مربیگری در تیم های دانشگاه آزاد، ابومسلم، راه و ترابری و صدرای زیر آب را در کارنامه ورزشی خود دارد.
گودرزی که چندی است در هلند حضور دارد به عنوان مربی تیم ملی کاراته بزرگسالان این کشور انتخاب شد تا مسیر جدیدی را در دوران مربیگری خود آغاز کند.
تیم ملی کاراته هلند، ماه آینده مسابقات قهرمانی اروپا در صربستان را پیش رو دارد و سپس باید در پیکارهای قهرمانی بزرگسالان جهان که در شهر مادرید اسپانیا برگزار می شود حضور یابد. در این بین چند مرحله لیگ جهانی کاراته هم پیش روی کاراته کاهای هلندی است.
تیم ملی کاراته هلند که پیش از این نفرات با تجربه ای را در ترکیب خود داشت، اکنون با جوانگرایی روبرو شده و هدف بلند مدت آنان کسب سهمیه و در نهایت حضور موفق در بازی های المپیک 2020 توکیو است.
اکنون «استورد» از قهرمانان سابق و نامدار کاراته هلند، سرمربی تیم ملی بزرگسالان این کشور است و «بابک گودرزی» و «سبانتویچ» هم مربیان تیم ملی این کشور هستند.
کاراته ایران که از قطب های آسیا و جهان است، مربیان متعددی در کادر فنی کشورهای مختلف از جمله امارات متحده عربی، هنگ کنگ، هند، ماکائو، هلند و چند کشور دیگر دارد.
ورزشی**3783**1597انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.