خانه / دسته‌بندی نشده / باران های شمال مانع برگزاری تمرینات شاهین خزر رودسر است

باران های شمال مانع برگزاری تمرینات شاهین خزر رودسر استبه گزارش ایرنا، محسن نصرالله زاده جمعه شب پس از شکست 6 بر 2 تیمش در برابر پارس جنوبی بوشهر درجمع خبرنگاران افزود: در پیش فصل و حین برگزاری مسابقات از برگزاری تمرین های خود محروم هستیم که این امر در روند آمادگی تیم اختلال فراوانی ایجاد کرد.
وی بیان کرد: در برابر سایر تیم ها از امکانات کافی برخوردار نیستیم و شاید بتوان شاهین خزر رودسر را از لحاظ امکانات سخت افزاری جز چهار تیم کم برخوردار مسابقات بنامیم.
نصرالله زاده در ارتباط با بازی تیمش برابر پارس جنوبی بیان کرد: از ابتدا پیش بینی بازی سختی برابر حریف داشتیم و برتری حریف در تمرین های پیش از مسابقه نیز به وضوح قابل مشاهده بود.
وی ادامه داد: پارس جنوبی از بازیکنان ملی پوش زیادی برخوردار است و از هم اکنون می توان آنها را قهرمان مسابقات این فصل دانست.
نصرالله زاده گفت: علاوه بر شکست این هفته برابر پارس جنوبی در هفته گذشته نیز در بازی خانگی برابر ایفا اردکان متحمل شکستی تلخ شدیم که این امر باعث شد از صدر جدول فاصله بگیریم.
وی در ارتباط با نحوه قضاوت داور این دیدار نیز گفت: داور در مجموع قضاوت قابل قبولی در این دیدار ارائه کرد.
پارس جنوبی با این برد 9 امتیازی شد و در رده دوم جدول قرار گرفت و شاهین خزر رودسر نیز با 6 امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماند.
پارس جنوبی در هفته پنجم بازی ها به مصاف تیم شهید جهان نژادیان آبادان می رود و شاهین خزر رودسر نیز در خانه با شهرداری بندرعباس دیدار می کند.
7212/6045انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.