خانه / دسته‌بندی نشده / بازار سیاه بلیت در خارج از ورزشگاه آزادی

بازار سیاه بلیت در خارج از ورزشگاه آزادیبه گزارش ایرنا، دیدار برگشت تیم های فوتبال استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20:45 امشب (سه شنبه) در ورزشگاه آزادی تهران در حالی برگزار خواهد شد که دیدار رفت با نتیجه 1 بر صفر به ذوب آهن به پایان رسیده است.
نزدیک به 5 هزار هوادار تیم فوتبال ذوب آهن با لباس ها و پرچم های سبز رنگ در ضلع جنوبی ورزشگاه حضور دارند. همچنین ساعت 19 ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا به همراه تیم داوری با حضور در چمن ورزشگاه وضعیت زمین را ارزیابی کردند.
با توجه به نزدیک شدن به ساعت برگزاری این دیدار هجوم تماشاگران به ورزشگاه آزادی بیشتر شده است. تعدادی از خبرنگاران اصفهانی به دلیل اینکه کارت مخصوص این دیدار را ندارند موفق به آمدن به داخل ورزشگاه نشدند.
بلیت های این بازی در بازار سیاه با مبالغ گرانی خرید و فروش می شود.
بازیکنان تیم ذوب آهن ساعت 19 و 33 دقیقه وارد زمین چمن شدند و از طرف اندک هوادار خود تشویق شدند. این در حالی بود که چمن ورزشگاه در حال آبیاری بود که سبب شد ذوبی ها کمی خیس شوند.
5 دقیقه بعد میگوئل کولی و جیری ساناک مربیان استقلال وارد چمن شدند که به شدت مورد تشویق هواداران قرار گرفتند.
هواداران تیم استقلال حاضر در ورزشگاه دقایقی به صورت ایسلندی که تشویق تک ضرب است و مکزیکی که به تشویق دوار با بالابردن دستهاست، تیم محبوب خود را تشویق کردند.
مهدی قائدی بازیکن استقلال پس از مدت ها دوری از ترکیب این تیم در لیست 18 نفره شفر برای دیدار با ذوب آهن قرار گرفت.
سرود ایران با صدای سالار عقیلی و سایر خواننده های ایرانی از بلندگوی ورزشگاه پخش می شود. در ادامه بازیکنان ذوب آهن اصفهان برای گرم کردن وارد زمین شدند.
تنها بخشی از ضلع جنوبی طبقه دوم ورزشگاه خالی است که با توجه به ادامه حضور تماشاگران قطعا پر خواهد شد. هواداران، بازیکنان استقلال را با ذکر نام های آنان تشویق کردند.
ورزشی **9118**9029**1597انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.