خانه / دسته‌بندی نشده / باشگاه آ اس رم توئیتر فارسی ایجاد کرد

باشگاه آ اس رم توئیتر فارسی ایجاد کردبه گزارش ایرنا، باشگاه آ اس رم روز سه شنبه در بیانیه ای اعلام کرد: باشگاه رم از این پس در میان باشگاه ‌های بزرگ فوتبال اروپا، می ‌تواند به طور مستقیم در شبکه ‌های اجتماعی با طرفداران ایرانی خود و نیز تمامی فارسی‌ زبانان در سراسر جهان ارتباط برقرار کند.
در ادامه این بیانیه آمده است: در هفته گذشته و پس از آن که در جریان بازی لیگ قهرمانان اروپا در مقابل بارسلونا، لوگوی باشگاه رم عمدا توسط تلویزیون ملی ایران سانسور شد، توئیت‌ های بسیاری از طرفداران ایرانی در حمایت از باشگاه دریافت شد.
در این بیانیه آمده است: این حساب توئیتری جدید به ما این امکان را می‌دهد تا به ‌طور مستقیم و روزانه با این طرفداران در ارتباط باشیم. راه‌اندازی کانال های جدید فارسی به این معنی است که باشگاه آ.اس رم هم ‌اکنون به 13 زبان مختلف در شبکه‌های اجتماعی با طرفداران در ارتباط است.
سایر کانال های رسمی باشگاه رم به زبان‌ های ایتالیایی، انگلیسی، عربی، اندونزیایی، اسپانیایی، فرانسوی، پرتغالی، یونانی، بوسنیایی، ترکی، هلندی و چینی است.
به گزارش ایرنا، سانسور لوگوی باشگاه فوتبال ‘آ.اس. رم’ توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی، بازتاب منفی گسترده ای در رسانه های ایتالیایی و همچنین در خود باشگاه رم داشت.
باشگاه رم در واکنش به سانسور لوگوی خود در صدا و سیمای ایران، با انتشار تصویری از لوگوی سانسور شده و سانسور نشده در کنار هم در شبکه اجتماعی توییتر با لحنی طعنه آمیز نوشت: اگر در این حالت دوستم نداری، میتوانی در این حالت دوستم داشته باشی.
لینک طرفداران باشگاه رم نیز با انتشار این خبر نوشت: کانال سه صدا و سیما طی بازی لیگ قهرمانی رم و بارسلون، لوگوی باشگاه رم و نماد این تیم را که تصویر یک گرگ در حال شیر دادن به ‘رومولوس’ و ‘رموس’ (دو برادر دوقلو بنیانگذار امپراطوری روم باستان) است را سانسور کرد که با واکنش بسیاری از کاربران مواجه شد.
اروپام**461 *شبس*1613انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.