خانه / دسته‌بندی نشده / باقری: هدف پرسپولیس قهرمانی در آسیا است

باقری: هدف پرسپولیس قهرمانی در آسیا استکریم باقری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص مصاف پرسپولیس و الدحیل در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بر خلاف برخی نظرات، رویارویی ما با الدحیل به هیچ وجه به خاطر بدشانسی نیست زیرا برای تیمی که به دنبال قهرمانی در آسیا است فرقی نمی کند با چه حریفی روبرو شود.
وی با بیان اینکه پرسپولیس از ابتدای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به دنبال پیروزی بود، ادامه داد: الدحیل در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا عملکرد بسیار خوبی داشت و در کنار این تیم، پرسپولیس نیز یکی از آماده ترین های لیگ قهرمانان آسیا و قهرمان لیگ برتر به حساب می آید.
مربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در بخش دیگری از سخنان خود ابراز امیدواری کرد که بزودی پنجره نقل و انتقالات باشگاه باز شود تا این باشگاه بتواند با جذب بازیکنان مورد نظر، با قدرت به مصاف الدحیل برود.
بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اما اگر این اتفاق هم رخ ندهد مطمئن باشید دست و پا بسته نخواهیم بود و تا آن زمان شرایط پرسپولیس بسیار بهتر خواهد شد.
وی در خصوص مذاکره باشگاه پرسپولیس با بازیکنان خود نیز یادآور شد: باشگاه به دنبال حفظ تمام بازیکنانش است اما مطمئن باشید کسی را هم به زور نگاه نخواهد داشت. باید با حفظ بازیکنان مورد نظر؛ شرایط ایده آل خود را برای فصل آینده آماده کنیم.
کاپیتان اسبق تیم پرسپولیس در رابطه با اینکه گفته می شود او برای حفظ محسن مسلمان قرار است با برانکو ایوانکوویچ صحبت کند، اظهار داشت: در این باره فعلا با رسانه ها صحبت نخواهم کرد.
باقری در رابطه با حضور 2 نماینده از ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: این اتفاق بسیار مثبتی است و خوشبختانه هر دو نماینده ایران توان صعود به مرحله نیمه نهایی را دارند.
تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به ترتیب باید به مصاف الدحیل و السد قطر بروند.
دیدارهای دور رفت 5 و 6 شهریور ماه و بازیهای برگشت نیز 26 و 27 شهریور ماه سالجاری برگزار خواهد شد تا تیم های راه یافته به نیمه نهایی مشخص شوند.
در آخرین قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا، پس از مصاف تیم های شرق آسیا با یکدیگر و غرب با هم در لیگ قهرمانان، در نهایت یک نماینده از هر کدام دیدار فینال را برگزار می کنند.
ورزشی **9118**1597انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.