خانه / دسته‌بندی نشده / بانک سرمایه حریف خاتم اردکان در فینال شد

بانک سرمایه حریف خاتم اردکان در فینال شدبه گزارش ایرنا؛ تیم های بانک سرمایه و پیکان یکی از تماشایی ترین دیدارهای لیگ برتر والیبال را امروز(چهارشنبه)درخانه والیبال تهران به نمایش گذاشتند.
در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی این رقابت ها که با نتیجه سه بر یک تمام شد، تیم پیکان گیم دوم را با نتیجه 25 بر 22 برد، اما سه گیم اول،سوم وچهارم را با نتایج( 25بر 23 ، 25بر 19 و 29 بر 27 ) به حریف قدرتمند خود واگذار کرد و از راهیابی به دیدار نهایی این رقابت ها بازماند.
تیم پیکان در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی به نسبت دیدار رفت عملکرد قابل قبول تری داشت و بازیکنان این تیم با انگیزه بالا مصمم به شکست بانک سرمایه بودند، اما توان و ابزار لازم در این خصوص را نداشته و مغلوب حریف خود شدند.
«سعید معروف» و «کای» تاثیرگذارترین بازیکنان پیکان در دیدار امروز بودند، هماهنگی این دو بازیکنان درخط حمله بارها مدافعان و تیم بانک سرمایه را ناکام گذاشت و آنان برای تیم خود امتیازات بسیاری کسب کردند.
اما این ابزار به قدر کافی برای شکست تیم بانک سرمایه کافی نبود و آنان با توجه به شکست سه برصفر دردیدار رفت و شکست در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی نتوانستند راهی دیدار نهایی این رقابت ها شوند.
تیم والیبال پیکان پرافتخارترین تیم لیگ برتر والیبال ایران است.
پیش از این و در دیگر دیدار این مرحله تیم خاتم اردکان با غلبه بر تیم شهرداری تبریز برای نخستین بار در جریان رقابت های لیگ برتر والیبال به فینال این مسابقات صعود کرد.
بازیکنان دو تیم در جریان این رقابت، بارها در زیر تور به صورت لفظی با یکدیگر درگیر شدند. کری خوانی بازیکنان در گیم سوم بیش از حد معمول شد بطوریکه داور برای کنترل این غائله با نشان دادن کارت قرمز به «سید محمد موسوی» بازیکن تیم بانک سرمایه ضمن جریمه این بازیکن یک امتیاز به تیم پیکان داد.
جدال زیر تور بازیکنان دو تیم در اوایل گیم چهارم بازهم ادامه یافت و بازی برای دقایقی متوقف شد، داور به ناچار برای کنترل بازی همانند گیم سوم یک بار دیگر از کارت قرمزاستفاده کرد و این بار «فرهاد نظری افشار» بازیکن تیم پیکان را جریمه و یک امتیاز به تیم بانک سرمایه داد.
«حامد حدادی» ملی پوش بسکتبال ایران این دیدار را از نزدیک مشاهده کرد و «مرتضی اکرمی» قضاوت این دیدار را برعهده داشت.
ورزشی.**9144**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.