خانه / دسته‌بندی نشده / برانکو: بهترین پرسپولیسیم، اما نقاط قوتمان دیده نشد

برانکو: بهترین پرسپولیسیم، اما نقاط قوتمان دیده نشدبه گزارش ایرنا، برانکو روز چهارشنبه در پایان تمرین پرسپولیس، گفت: خوشبختانه مقابل نسف قارشی بازی بسیار خوبی را ارایه کردیم و از عملکرد بازیکنانم و همچنین نتیجه این مسابقه رضایت دارم.
وی ادامه داد: شاید بازی ما مقابل نسف قارشی آنطور که باید به چشم نیامد، اما طبق آمار ارایه شده بسیار برتر از حریف بودیم و موقعیت های فراوانی را ایجاد کرده بودیم.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: فصل قبل در همین زمان تنها شش امتیاز بدست آورده بودیم و صعودمان قطعی نشده بود، اما امروز با 10 امتیاز صعود خود را قطعی کرده ایم.
وی در پاسخ به این سئوال که دوست دارد در مرحله بعد با چه تیمی بازی کند، تصریح کرد: برای ما این مساله مهم نیست و فقط به سبک بازی خود فکر می کنیم. شب گذشته بازی الاهلی و تراکتورسازی را مشاهده کردم و به اعتقاد من این تیم به خاطر از دست دادن چند بازی تاثیرگذار خود افت کرده است.
برانکو در واکنش به این سئوال که در صورت دیدار با الاهلی عربستان کدام کشور را به عنوان میزبان انتخاب خواهد کرد، گفت: قطعا در زمان لازم در این رابطه تصمیم گیری خواهیم کرد.
وی در خصوص اینکه پرسپولیس شادابی گذشته را ندارد، افزود: منظور از شادابی چیست؟ تیم ما در دیدار مقابل سایپا 80 درصد از مالکیت توپ را عهده دار بود و از هفت موقعیت گل دو موقعیت ما تیر دروازه برخورد کرد. آیا این نشان از شادابی تیم ما ندارد؟ آیا اشتباهات داوری که به ضرر تیم ما عادی شده در نتیجه بدست آمده اهمیتی نداشته است؟
برانکو ادامه داد: پرسپولیس از لحاظ آماری با ثبات ترین تیم لیگ بوده و برایم عجیب است چرا منتقدان نقاط قوت ما را نمی بینند.
وی در رابطه با عملکرد «گادوین منشا»، گفت: انتظار ما از منشا پیشرفت است و ادامه همکاری ما با بازیکنان در پایان فصل مشخص خواهد شد.
وی در مورد دیدار با پدیده، گفت: بازی بسیار سختی پیش رو داریم و مطمئن باشید اگر از پدیده امتیاز کسر نمی شد این تیم شرایط متفاوتی داشت.
وی در خصوص افزایش انتقادات از خود، اظهار کرد: انتقاد خوب است، اما قبول کنید پرسپولیس هیچ گاه مانند امسال نتیجه نگرفته است. در مورد تیم ما ناعدالتی هایی صورت گرفت، اما با وجود این مسایل هم در لیگ و هم در لیگ قهرمانان موفق بودیم.
برانکو در خصوص اینکه شنیده می شود چوک دستیار سابق وی به پرسپولیس باز می گردد، افزود: زمانی که پانادیچ رفت گفتند جای او خالی است و چوک مربی خوبی نیست، اما در نهایت پرسپولیس قهرمان لیگ شد اما حالا که چوک رفته می گویند او مربی خوبی بوده است.
وی در پایان از شکایت خود از پدر سردار آزمون اظهار بی اطلاعی کرد و اینگونه انتقادها را در طبیعی دانست.
ورزشی**9118**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.