خانه / دسته‌بندی نشده / برانکو: هنوز برای گرفتن جشن قهرمانی زود است/انتظار موفقیت تیم ملی

برانکو: هنوز برای گرفتن جشن قهرمانی زود است/انتظار موفقیت تیم ملیبه گزارش ایرنا، برانکو در پایان تمرین امروز (شنبه) سرخپوشان پایتخت، اظهار داشت: از اینکه امسال هم در لیگ قهرمانان حضور داریم خوشحال هستم و افتخار بزرگی است که با بهترین های قاره کهن دیدار خواهیم کرد.
وی در مورد دیدار با نسف قارشی ازبکستان در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا، توضیح داد: دیدارهای نخست همواره سختی خاصی دارد و البته بازی در خانه نیز خطرناک خواهد بود، چرا که باید در حضور هواداران تنها به برتری دست یابیم.
برانکو در پاسخ به سوالی مبنی بر عدم حضور «محسن مسلمان» در ترکیب تیمش، گفت:اکنون بازیکنان دیگر در اولویت هستند.در دیدارهای اخیر «بشار رسن»، «کمال کامیابی نیا» و «احمد نوراللهی» نیز از ابتدا به میدان نرفته اند و نمی دانم چرا فقط در مورد مسلمان سوال می شود.
وی در مورد مصدومیت «سیدجلال حسینی» و احتمال تغییر در ترکیب تیمش برای دیدار با نماینده ازبکستان، توضیح داد: همواره احتمال تغییرات وجود دارد. البته مصدومیت کاپیتان ما به احتمال فراوان جدی نیست.
برانکو در مورد قهرمانی احتمالی تیمش در لیگ برتر، گفت: بازی به بازی پیش می رویم و فقط به دنبال برد هستیم و تا زمانی که قهرمانی قطعی نشود، جشنی برپا نمی کنیم.
وی در مورد تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس با وجود محرومیت از جذب نفرات جدید، گفت: فهرست نفراتی که باید قرارداد آنان تمدید شود را یک ماه قبل در اختیار باشگاه گذاشته ام.
سرمربی پرسپولیس در مورد حضور بازیکنانش در تمرینات ریکاوری تیم ملی، عنوان کرد: احترام زیادی برای تیم ملی قائل هستم و البته دوست ندارم بازیکنان ما در آستانه لیگ قهرمانان آسیا از فرم مناسب خود فاصله بگیرند. انتظار داریم با توجه به کمک هایی که به تیم ملی می شود و برنامه هایی که دارد، این تیم در جام جهانی به موفقیت برسد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**3783**1368
خبرنگار: امیر میرزاییان** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.