خانه / دسته‌بندی نشده / برترین های المپیاد ورزش همگانی چهارمحال و بختیاری در بخش بانوان اعلام شد

برترین های المپیاد ورزش همگانی چهارمحال و بختیاری در بخش بانوان اعلام شدبه گزارش ایرنا، در نخستین المپیاد ورزش همگانی چهارمحال و بختیاری در دو بخش مردان و زنان افزون بر 800 ورزشکار شرکت داشتند.
در رقابت های شوت بسکتبال، تیم های شهرکرد، فارسان و سامان برتر شدند و در رشته طناب زنی تیم های شهرکرد، بروجن و سامان به عنوان رتبه های برتر دست یافتند.
در مسابقات پنالتی بانوان نیز تیم های بن، بروجن و اردل به ترتیب رتبه های اول تا تا سوم را کسب کردند و در رقابت های داژبال بانوان نیز تیم فارسان صدرنشین شد و تیم های سامان و بن دوم شدند و لردگان به جایگاه سوم رسید.
در مسابقات طناب کشی تیمی نیز شهرکرد، سامان و اردل بر سکوهای اول تا سوم ایستادند و در رشته های شوت بسکتبال و طناب زنی نیز تیمهای بانوان شهرستان شهرکرد برتر شدند.
همچنین در رقابت های انفرادی این دوره از المپیاد در رشته دارت بانوان، مریم جعفری از شهرستان بن، مریم مختاری از بروجن و سپیده آقا ابراهیمی از سامان رتبه های برتر را کسب کردند و در رقابت های لی لی نیز زینب حسین پور از اردل، زهرا شکر اللهی از بن و مرضیه محمودی از شهرکرد اول تا سوم شدند.
در رقابت های هفت سنگ بانوان مریم بیاتی از شهرکرد، فاطمه بهارلویی از بن و فریبا اکبری از بروجن و در مسابقات روپایی بانوان نیز اسماء عباسی از شهرکرد، سودابه شریفی از شهرکرد و نرگس حاتمی از بروجن اول تا سوم شدند.
به گزارش ایرنا، نخستین المپیاد ورزش‌های همگانی از 7 بهمن‌ماه در شهرستان‌های سراسر استان با رقابت 6 هزار ورزشکار آغاز شد.
در این المپیاد 90 ورزشکار از هر شهرستان شرکت کردند تا در مرحله نهایی 810 ورزشکار در 10 رشته ورزشی شامل دارت، طناب‌کشی، طناب‌زنی، والیبال 3 نفره، شوت بسکتبال، پنالتی هدفمند، روپایی، داژبال، لی‌لی و هفت‌سنگ با یکدیگر رقابت کردند.
المپیاد ورزش‌های همگانی از سوی معاونت توسعه ورزش همگانی وزارتخانه برنامه‌ریزی و با شعار «همه برنده‌ایم» در سراسر کشور به تفکیک شهرستان‌ها در هر استان برگزار شد.
به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری دارای 9 شهرستا با بیش از 900هزار نفر جمعیت است و نزدیک به 40هزار ورزشکار بیمه شده دارد که در دو بخش ورزش قهرمانی و همگانی فعالیت می کنند.
خبرنگار و انتشار دهنده: محمود رئیسی
2097انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.