خانه / دسته‌بندی نشده / برترین های روز نخست رقابت های رنکینگ تیراندازی با کمان کشور مشخص شدند

برترین های روز نخست رقابت های رنکینگ تیراندازی با کمان کشور مشخص شدندرئیس هیات تیراندازی با کمان هرمزگان عصر پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: در رقابت های امروز 48 نفر از بانوان (22 نفر) و آقایان (26 نفر) در رشته ریکرو در پایگاه نهم شکاری بندرعباس با یکدیکر به رقابت پرداختند.
اسلام باوقار افزود: در پایان این این رقابت در بخش بانوان سوگند رحمانی و سمیه ماهیگیران از کیش به ترتیب اول و دوم و محبا حضوری از استان البرز به مقام سوم دست یافتند.
وی ادامه داد: در بخش آقایان نیز پوریا حاجی بیگلو از خراسان رضوی به مقام قهرمانی دست یافت و محمد فلاح مهرآبادی از فارس و امیدرضا صفایی پور از اصفهان به ترتیب دوم و سوم شدند.
با وقار با اشاره به شرکت 15 ورزشکار از هرمزگان در این رقابت، خاطرنشان کرد: مرحله هفتم رنکینگ تیراندازی با کمان کشور فردا نیز با رقابت ورزشکاران در رشته کامپوند ادامه خواهد داشت.
وی تعداد شرکت کنندگان در این رقابت را 90 نفر در دو بخش بانوان و آقایان اعلام کرد و گفت: شرکت کنندگان از استان های البرز ، اصفهان ، تهران ، خراسان رضوی ، خراسان شمالی، فارس ، یزد، کرمان ، هرمزگان ، همدان ، قم ، چهارمحال وبختیاری ، مازندران و جزیره کیش هستند.
7198/6048
خبرنگار: فاطمه حسینی** انتشار:خلیل تنیده
* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.comانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.