خانه / دسته‌بندی نشده / برتری آسان پرسپولیس در نیمه نخست دیدار با صنعت نفت

برتری آسان پرسپولیس در نیمه نخست دیدار با صنعت نفتبه گزارش ایرنا، از ساعت 17 امروز (چهارشنبه) در یکی از حساسترین دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران، صنعت نفت در ورزشگاه تختی آبادان میزبان پرسپولیس است.
«بیژن حیدری» قضاوت این دیدار را که در حضور بیش از 13 هزار تماشاگر در حال برگزاری است، برعهده دارد.
هرچند صنعت نفت با انگیزه زیادی این دیدار را آغاز کرد، اما پرسپولیس خیلی زود بر روند بازی مسلط شد و در دقیقه 13 ارسال «وحید امیری» در دهانه دروازه به «فرشاد احمدزاده» رسید تا این بازیکن گل نخست سرخپوشان پایتخت را به ثمر برساند.
در دقیقه 27 «علی علیپور» بهترین گلزن لیگ برتر ایران با حرکتی انفرادی و با شوتی از پشت محوطه جریمه گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.
بازیکنان میزبان که تحت تاثیر عملکرد خوب پرسپولیس قرار گرفته بودند، ریتم همیشگی خود را از دست داده و توانی برای ایجاد موقعیت گلزنی نداشتند.
در نهایت نیمه نخست این دیدار با برتری دو بر صفر شاگردان «برانکو ایوانکوویچ» سرمربی رسپولیس به پایان رسید.
*ترکیب صنعت نفت:
داود نوشی صوفیانی، حسین بغلانی، مسعود ابراهیم‌زاده، علی عبداله‌زاده، سعید لطفی، مگنو باتیستا، آگوستو سزار، کرار جاسم، حامد پاکدل، محمد شادکام و لوسیانو پریرا
*ترکیب پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، صادق محرمی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، وحید امیری، فرشاد احمدزاده، علی علیپور و گادوین منشا
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**3783**1368
خبرنگار: امیر میرزاییان** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.