خانه / دسته‌بندی نشده / برزیل با گلزنی نیمار اتریش را برد

برزیل با گلزنی نیمار اتریش را بردبه گزارش ایرنا؛ در این دیدار که در ورزشگاه «ارنست هاپل» وین برگزار شد، تیم ملی برزیل با درخشش بازیکنان گرانقیمت خود در یک بازی تماشایی تیم ملی اتریش را با نتیجه 3 برصفر مغلوب کرد و از پیش رو برداشت.
«گابریل ژسوس» در دقیقه 36، «نیمار» در دقیقه 63 و «کوتینیو» در دقیقه 68 در این دیدار برای تیم ملی برزیل گلزنی کرده و برتری تیمشان را در این دیدار رقم زدند.
شاگردان «تیته» در تیم ملی برزیل از همان دقایق آغازین نیمه نخست ابتکار عمل را دردست گرفتند و با دادن پاس های کوتاه و حرکت از کناره ها و عمق خط دفاعی تیم ملی اتریش حملات زیادی به روی دروازه تیم ملی اتریش طراحی کردند، اما در زدن گل ناکام بودند.
زردپوشان برزیل به دنبال تراکم بازیکنان تیم ملی اتریش در نیمه زمین خودی این بار شانس گلزنی خود را از طریق شوت از راه دور امتحان کردند اما شوت های نیمار، کوتینیو و مارسلو هم در این دقایق مثمر ثمر واقع نشد.
در ادامه ملی پوشان اتریش برای دقایقی ابتکار عمل را در دست گرفتند و لاینر بهترین فرصت این تیم را درآستانه دروازه برزیل از دست داد.
در دقیقه 36 شوت سنگین «مارسلو» به یکی از مدافعان متراکم تیم ملی اتریش برخورد کرد و توپ به «گابریل ژسوس» رسید و او با ضربه بغل پای دقیق آن را به قعر دروازه این تیم رساند و تیمش را پیش انداخت.
بازیکنان تیم ملی اتریش در این صحنه به داور و کمک داور این دیدار اعتراض کردند و معتقد بودند ژسوس درآفساید بوده است.
درادامه باز هم بازیکنان تیم ملی برزیل توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقایق آخر نیمه نخست یک بار دیگر می توانستند به گل برسند که ژسوس این فرصت را از دست داد.
شروع نیمه دوم با خطاهای بازیکنان تیم ملی اتریش به روی بازیکنان تیم ملی برزیل همراه بود و این مساله اعتراض های آنان به داور و بازیکنان حریف را درپی داشت.
درمهم ترین اتفاق «پرودل» به روی «نیمار» خطا کرد و به همین دلیل کارت زرد گرفت.
در دقیقه 63 و به دنبال حملات متعدد تیم ملی برزیل «ویلیان» توپ را به نیمار رساند و او با جا گذاشتن دو مدافع پیش رو با «لیندنر» سنگربان تیم اتریش تک به تک شد و توپ را از میان پاهای این دروازه بان به درون دروازه فرستاد تا در رکورد گل برای تیم ملی برزیل با رکورد «روماریو» برابر شود.
در دقیقه 65 «پائولینیو» می توانست فاصله را به سه گل افزایش دهد، اما لیندنر مانع از گلزنی این بازیکن شد.
در دقیقه 68 همکاری «فریمینو» و «کوتینیو» گل سوم برزیل را به همراه داشت دراین صحنه فریمینو با پاسی عمقی کوتینیو را پشت مدافعان اتریش صاحب توپ کرد و او با سرعت بالا وارد محوطه جریمه حریف شد و گل سوم تیمش را به ثمر رساند.
در دقیقه 72 شوت سنگین کوتینیو به دیرک دروازه اتریش برخورد کرد.
حملات شاگردان تیته در دقایق باقی مانده از این دیدار همچنان ادامه داشت و فرمینیو بهترین فرصت این تیم برای گلزنی را دردقیقه 80 بازی از دست داد.
در دقیقه 86 و در یکی ازمعدود حملات تیم اتریش در نیمه دوم شوت سنگین «آناتوویچ» از کنار دروازه برزیل به خارج از زمین رفت.
برزیل درگروه E جام جهانی با تیم های سوییس، کاستاریکا و صربستان هم گروه است و اتریش نیز در این جام شرکت ندارد.
اتریش قبل از این در دیدار تدارکاتی با تیم های صعود کرده به جام جهانی تیم ملی آلمان مدافع عنوان قهرمانی جام جهانی را با نتیجه 2 بر یک شکست داده بود.
ویکتور کاسای قضاوت این دیداررا برعهده داشت.
ترکیب تیم ملی اتریش:
لیندنر،دراگوویچ، مارتین هینترگر، پرودل، مارکو آناتوویچ، آلابا، ، بومگارتنر،، شوف، جولین لاینر و شلاگر.
ترکیب تیم ملی برزیل:
آلیسون، دنیلو، تیاگوسیلوا، میراندا، مارسلو، پائولینو، کاسمیرو، کوتینیو، ویلیان، گابریل ژسوس و نیمار.
الساندرو شوف در نیمه نخست و سباستین پرودل به دنبال خطای جدی برروی نیماربا دریافت کارت زرد از سوی داور این دیدار جریمه شدند.
ورزشی.**9144**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.