خانه / دسته‌بندی نشده / برنامه های آمادگی تیم ملی بسکتبال از شنبه آغاز می شود

برنامه های آمادگی تیم ملی بسکتبال از شنبه آغاز می شودبه گزارش ایرنا از فدراسیون بسکتبال، امیر قاسمی روز چهارشنبه با بیان اینکه اردوی تیم ملی بسکتبال ایران از شنبه نوزدهم خرداد آغاز می شود گفت: این تیم به منظور برگزاری یک اردوی تدارکاتی شنبه -بیست و ششم خرداد- نیز راهی صربستان می شود.
وی عنوان کرد: سوم یا چهارم تیر این تیم به ایران برمی گردد و پس از سه روز استراحت روز ششم تیر به قطر می رود.
سرپرست تیم ملی بزرگسالان گفت: در راه پنجره سوم انتخابی جام جهانی، تیم ایران هشتم تیر در قطر به مصاف تیم ملی این کشور می رود. فردای دیدار با قطر به تهران برمی گردد. این تیم یک روز در تهران تمرین می کند و یازدهم تیر در ادامه رقابت های انتخابی جام جهانی به مصاف قزاقستان خواهد رفت.
قاسمی افزود: پس از این دیدار، تیم بسکتبال بزرگسالان چند روزی استراحت خواهد کرد و سپس راهی تورنمنت اطلس اسپورت خواهد شد.
وی یادآور شد: در این رقابت ها که به میزبانی چین برگزار می شود، تیم ملی بسکتبال با تیم های خوب آسیایی و اروپایی رو به رو خواهد شد. سه روز بعد راهی تورنمنت دیگری خواهیم شد و یکی دو بازی هم آنجا برگزار خواهد شد.
سرپرست تیم ملی بسکتبال بزرگسالان گفت: تیم ملی بسکتبال ایران دهه سوم مرداد راهی بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی خواهد شد.
بازی‌های آسیایی جاکارتا از 27 مرداد تا 11 شهریور برگزار می‌شود، ایران قرار است با 369 ورزشکار به این دوره از بازی‌ها اعزام شود.
ورزشی *1528 * 3063انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.