خانه / دسته‌بندی نشده / برگزاری دومین تمرین ملی پوشان فوتبال در استانبول

برگزاری دومین تمرین ملی پوشان فوتبال در استانبولبه گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز به وقت محلی با حضور در زمین تمرینی تیم بشیکتاش ترکیه دومین جلسه تمرینی خود را در این کشور برگزار کردند.
این تمرین از ساعت 10 صبح به مدت 90 دقیقه برگزار شد و بازیکنان تیم ملی در فضایی شاد و در عین حال جدی به تمرین پرداختند.
سرمربی تیم ملی پیش از شروع این تمرین به مدت 10 دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و اهداف تاکتیکی خود را در این جلسه تمرینی برای بازیکنان تشریح کرد.
کارلوس کی روش با استفاده از شرایط تمرینی موجود در کمپ و با توجه به حضور بازیکنان در این جلسه تمرینی، برنامه های تاکتیکی خود را در راه آماده سازی تیم ملی برای حضور در جام جهانی 2018 روسیه با بازیکنان مرور کرد.
سه دروازه بان حاضر در اردو نیز زیر نظر مربی دروازه بان های تیم ملی به تمرینات اختصاصی پرداختند و زمانی که بازی درون تیمی برگزار شد به سایر بازیکنان اضافه شدند.
این تمرین در هوای مطبوع شهر استانبول برگزار شد.
ملی پوشان فوتبال ایران عصر امروز نیز به تمرین خواهند پرداخت.
تیم ملی فوتبال ایران روز گذشته (دوشنبه) برای حضور در اردوی آماده سازی برای حضور در جام جهانی فوتبال 2018 روسیه به ترکیه سفر کرده است و قرار است با تیم ملی این کشور نیز بازی دوستانه ای برگزار کند.
تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی 2018 که از تاریخ 24 خرداد ماه سال جاری به میزبانی روسیه برگزار می شود؛ با تیم های پرتغال، اسپانیا و مراکش در گروه (بی) قرار گرفته است.
با احتساب این دوره، تیم ملی ایران 5 بار در رقابت های جام جهانی حضور داشته و از جام جهانی 1998 فرانسه تاکنون فقط یک بازی را با برتری برابر تیم آمریکا پشت سر گذاشته است.
ورزشی**9103**1597انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.