خانه / دسته‌بندی نشده / به رغم کارشکنی استکبار، شیوه ما اعتدال است

به رغم کارشکنی استکبار، شیوه ما اعتدال استبه گزارش ایرنا غلامرضا غفاری پنجشنبه شب در اختتامیه هشتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های پیام نور سراسر کشور در باشگاه گلستان آبادان با اشاره به تحولات منطقه ای و سیاسی کشور افزود: دیپلماسی سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی بر اساس عقلانیت، اعتدال و مبانی دین جامعه بنا گذاشته شده است.
وی سپس گفت: در شرایط امروز، جامعه ما بیش از هر چیز به انسجام اجتماعی و ملی، امید، اعتماد عمومی و نشاط نیازمند است و ورزش می تواند در ایجاد آن تاثیر گذار باشد.
وی اضافه کرد: مسابقات و فعالیت های ورزشی بیانگر طراوت در بین جامعه دانشگاهی است و شور و امید را جامعه تزریق می کند.
وی گفت: این شور برای جامعه ما بسیار ارزنده و حیاتی است و دانشجویان می توانند در ایجاد امید در جامعه اسلامی تاثیرگذار باشند همانگونه که تاکنون دانشجویان سرآمد امید آفرینی در کشور بودند.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اظهار کرد: با تقویت امید و نشاط و پرهیز از یاس و ناامیدی بدون شک شاهد پیشرفت در جامعه اسلامی خواهیم بود.
به گزارش ایرنا در مسابقات فوتبال استان خوزستان اول استان چهارمحال و بختیاری دوم و استان مرکزی سوم شد.
در رشته والیبال استان گیلان ، استان آذربایجان غربی و استان مازندران اول تا سوم شدند.
در مسابقات کشتی فرنگی استان خوزستان اول استان لرستان دوم و استان کرمانشاه سوم شد و در مسابقات کشتی آزاد نیز استان کرمانشاه اول، استان تهران دوم و استان مازندران سوم شد.
در رشته کاراته مقام اول به استان تهران رسید و استان خوزستان دوم و استان فارس سوم شد.
در رشته دو و میدانی استان خوزستان اول، استان البرز دوم و چهارمحال و بختیاری سوم شد.
در رشته تکواندو استان خوزستان اول، استان تهران دوم و استان اصفهان مقام سوم را کسب کرد.
در این دوره از مسابقات کاپ اخلاق به استان اردبیل رسید و در مجموع مسابقات نیز استان خوزستان اول، استان تهران دوم و استان فارس سوم شد.
در هشتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های پیام نور سراسر کشور یک هزار و 100 دانشجو و مربی به مدت پنج روز و در 10 رشته ورزشی در سالن ولی عصر آبادان با هم رقابت کردند.
3015/6002انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.