خانه / دسته‌بندی نشده / بیانیه فدراسیون فوتبال ایران در پاسخ به یونان

بیانیه فدراسیون فوتبال ایران در پاسخ به یونانبه گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، به دنبال بیانیه فدراسیون فوتبال یونان، فدراسیون فوتبال ایران ضمن تکرار آنچه پیش از این اعلام کرده بود، تاکید می کند تمامی مستنداتی که چنین موقعیتی را پشتیبانی می کند، بخشی از گزارشی است که از سوی فیفا مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.
طبق برنامه قرار بود تیم ملی فوتبال ایران 12 خرداد در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی یونان برود که این بازی از سوی فدراسیون یونان لغو شد.
فدراسیون فوتبال ایران در پی این اقدام در بیانیه ای تاکید کرد: لغو این دیدار که برای دوازدهم خرداد و در روز فیفا برنامه ریزی شده بود، آسیبی جدی به برنامه تیم ملی فوتبال ایران در مرحله نهایی اردوی آماده سازی جهت حضور در جام جهانی 2018 روسیه وارد کرد.
فدراسیون فوتبال ایران تاسف عمیق خود را از فقدان احترام، اخلاق و مسئولیت پذیری فدراسیون فوتبال یونان در تمامی فرآیند هفته های اخیر اعلام می کند و برخلاف ادعاهای اعلام شده، اعلام کرده که تیم ملی فوتبال ایران همواره آماده بازی در یونان بود، کما اینکه مستندات رد و بدل شده میان دو فدراسیون حکایت از این موضوع دارد.
فدراسیون فوتبال ایران با گزارش موضوع به فیفا پیش خواهد رفت و تمامی اقدامات قانونی برای جبران خسارت های ایجاد شده در زمینه ورزشی و مالی را انجام خواهد داد و تا زمان اقدام فیفا نسبت به این گزارش، فدراسیون فوتبال ایران اعلام می کند که روابطش را با فدراسیون فوتبال یونان به حالت تعلیق درمی آورد.
فدراسیون یونان نیز در بیانیه ای اعلام کرد که هرگز علاوه بر مذاکره صحیح و قانونی طرفین جهت پذیرش بازی دوستانه تیم‌های ملی فوتبال یونان و ایران برای روز 2 ماه ژوئن (12 خرداد) در شهر استانبول (ترکیه) توافق نامه‌ای از سوی طرف یونانی امضا نشده است.
شبک**1983**1392انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.