خانه / دسته‌بندی نشده / بیرانوند: با پرسپولیس قرارداد دارم

بیرانوند: با پرسپولیس قرارداد دارمبه گزارش ایرنا؛ «علیرضا بیرانوند» دوشنبه شب پس از صعود پرسپولیس به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، افزود: هواداران برای تیم سنگ تمام گذاشتند. در دقایق پایانی آنقدر ناراحت بودم که اگر گل نمی زدیم، قطعا گریه می کردم.
وی با اشاره به اینکه الجزیره تیم خوب و هماهنگی بود، گفت: چند بازیکن سطح بالای حریف از لحاظ فنی ما را اذیت کردند که خوشبختانه توانستیم با تلاش بازیکنان تیم به موفقیت برسیم.
بیرانوند، گفت: مسابقات باشگاهی در فصل جاری تمام شد و اکنون همه باید در خدمت تیم ملی باشند تا با عملکرد خوب، موجب شادی مردم شویم.
دروازه بان پرسپولیس در مورد انتظار اخباری مبنی بر جدایی دسوت صمیمی اش «وحید امیری» از پرسپولیس، گفت: او در چند سال اخیر زحمات زیادی برای تیم کشید و اگر تیم جدا شود نیز، فردی از این اقدامش ناراحت نمی شود.
وی در مورد گل لحظات پایانی «سیدجلال حسینی» گفت: به سوپرمن تیم تبریک می‌گویم. او یک رهبر و فرمانده برای پرسپولیس است که امروز بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت.
بیرانوند در مورد جدایی «صادق محرمی» بازیکن جوان پرسپولیس و پیوستن به دیناموزاگرب کرواسی، عنوان کرد: از چند بازی قبل می‌دانستیم که او امروز از هواداران وداع می کند تا به اروپا برود.
تیم پرسپولیس، امشب در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در حضور 90 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی با حساب 2 بر یک از سد الجزیره امارات گذشت و راهی یک چهارم نهایی شد.
شبک **ورزشی**9144**3783**1708انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.