خانه / دسته‌بندی نشده / تاج: حمایت از کالای داخلی وظیفه همه است

تاج: حمایت از کالای داخلی وظیفه همه استبه گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا، «مهدی تاج» رییس فدراسیون فوتبال روز پنجشنبه در مراسم رونمایی از لباس رسمی تیم ملی فوتبال گفت: ما به دو علت مهم با برند داخلی قرارداد امضا کردیم؛ اول حمایت از کالای داخلی و دوم کیفیت بالای برند انتخاب شده است.
وی افزود: تیم ملی فوتبال برای دومین بار پیاپی و به عنوان دومین تیم در جهان به جام جهانی صعود کرد. ما در سال های اخیر روند رو به رشدی با «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی ایران داشتیم و امروز در ساختمان پک، امکانات خوبی فراهم کرده ایم و میانگین سنی بازیکنان تیم ملی کاهش یافته است.
تاج با اشاره به انتقادات سابق خود از کی روش درباره استفاده نکردن از بازیکنان شاغل در لیگ ایران در تیم ملی گفت: کی روش آن زمان می گفت بازیکنان لیگ برتر در هر بازی ٥.٧ کیلومتر در هر بازی می دوند ولی با جوانگرایی، دویدن بازیکنان به ١٠ کیلومتر رسیده است. جوانگرایی را فدراسیون فوتبال با کمک کی روش و باشگاه ها انجام دادیم.
وی روند رو به رشد فوتسال را عالی توصیف کرد و گفت در جام جهانی کلمبیا ایران سوم جهان شد که افتخار بزرگی است.
وی افزود: تیم فوتسال بانوان امروز راهی فینال قهرمانی آسیا شد و امیدواریم که با پیروزی در فینال برابر ژاپن قهرمانی اش را تکرار کند.
تاج همچنین اسپانیا را از بهترین های فوتبال دنیا، پرتغال را بهترین تیم اروپا و مغرب را برترین تیم آفریقا خواند و بازی های ایران برابر این تیم ها در جام جهانی بسیار سخت توصیف کرد.
رییس فدراسیون فوتبال همچنین برای تیم داوری ایران در جام جهانی آرزوی موفقیت کرد.
ورزشی **9129**9118*شبس*1613*انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.