خانه / دسته‌بندی نشده / تارتار: تفکر حرفه ای پرسپولیس مانع برد ما شد

تارتار: تفکر حرفه ای پرسپولیس مانع برد ما شدبه گزارش ایرنا، تارتار چهارشنبه شب پس از تساوی در دیدار مقابل پرسپولیس، گفت: در ابتدا قهرمانی بسیار مقتدرانه پرسپولیس را تبریک بگویم و انصافا آنها در دیدار امروز مقابل ما با اینکه قهرمانی خود را قطعی کرده بودند و بازی سختی در لیگ قهرمانان آسیا خواهند داشت انگیزه زیادی داشتند و این به خاطر تفکر حرفه ای این تیم است.
وی ادامه داد: مساوی در این دیدار نتیجه عالانه ای بود و البته اگر بازیکنان ما در صحنه گل تمرکز خود را از دست نمی دادند می توانستند بازنده این مسابقه نباشند.
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم، گفت: سال اول حضور در لیگ برتر را تجربه می کنیم و انصافا از بازیکنانم به خاطر عملکرد خوبشان راضی هستم و فکر می کنم آنها لیاقت دعوت به تیم ملی را دارند.
وی در رابطه با افت تیم پارس جنوبی جم، تصریح کرد: باید شرایط تیم را به صورت دقیق بررسی تا از مشکلات اطلاع پیدا کنید، اما تیم ما عملکرد بسیار خوبی داشته و توانسته اند نتایج خوبی را کسب کنند.
تارتار در خصوص تمدید قرارداد برای فصل آینده اظهار کرد: باید از مدیریت باشگاه تشکر کنم که حمایت بسیار خوبی از کادرفنی داشته است، اما مسئولان استان باید از نظر مالی کمک حال ما باشند تا بتوانیم با خیال راحت به حرکت خوب خود ادامه دهیم و بتوانیم با حل مشکلات فصل آینده برای کسب سهمیه بجنگیم.
وی ادامه داد: قانون پرداخت نشدن پول از بودجه دولت به باشگاه های ورزشی اشتباه بسیار بزرگی است و باید فکری به حال این مساله شود تا بتوانیم برای ورزش آن هم در استان هایی چون بوشهر هزینه کنیم.
تیم های فوتبال پرسپولیس و پارس جنوبی جم در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر به تساوی یک بر یک رسیدند.
پرسپولیس از هفته گذشته و با پیروزی مقابل پدیده مشهد قهرمانی خود را در لیگ هفدهم قطعی کرده است.
ورزشی**9118**1368انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.