خانه / دسته‌بندی نشده / تاکید معاون استانداری یزد بر مشارکت خیرین در تامین فضاهای ورزشی

تاکید معاون استانداری یزد بر مشارکت خیرین در تامین فضاهای ورزشیمحمد علی طالبی یکشنبه شب در آیین تجلیل از خیران ورزشی یار استان با قدردانی از فعالیت آنها در سال های قبل در ساخت ، تکمیل و تجهیز مکان های ورزشی، تاکید کرد: خیران ورزش یار و ورزش ساز کارهای بسیار خوبی انجام داده اند باید همچنان در این عرصه مهم مشارکت داشته باشند.
وی ادامه داد: از برنامه های مهم مورد تاکید و حمایت دولت، زمینه سازی، حمایت و همراهی مناسب از خیران، مشارکت در اجرای طرح های مختلف خصوصا در حوزه ورزش است .
همچنین مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: طبق سیاست های وزارت ورزش و جوانان ، تکمیل و تجهیز طرح های مختلف ورزشی برای مشارکت خیران و استفاده همگانی به خیران علاقه مند واگذار می شود.
مسعود شریعتی یادآور شد: با توجه به تعداد طرح های ورزشی نیمه تمام ، دولت به تنهایی قادر به تکمیل این طرح ها نیست ، بنابراین خیران با ورود به موضوع نسبت به ساخت ، تکمیل و تجهیز طرح های ورزشی نیمه تمام استان فعالیت کنند.
وی از همکاری خیران در ساخت فضاهای ورزشی و همراهی تیم ها و باشگاه های ورزشی قدردانی کرد و با اشاره به اهمیت تقویت و گسترش رشته های ورزشی بر تداوم همکاری ها تاکید کرد.
در آیین یادشده با اهدای لوح سپاس از همکاری خیران ورزش ساز و ورزش یار استان قدردانی شد.
در استان یزد افزون بر 110 خیر در ساخت و ساز فضاهای ورزشی و حمایت از تیم های مختلف ورزشی فعالیت دارند.
یزد 47 هیات ورزشی استانی ، 250 هیات شهرستانی و 65 هزار ورزشکار زیر پوشش بیمه ورزشی دارد.
7536/ 2047/انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.