خانه / دسته‌بندی نشده / تبیین دستاوردهای نظام برای نسل سوم و چهارم انقلاب امری ضروری است

تبیین دستاوردهای نظام برای نسل سوم و چهارم انقلاب امری ضروری استبه گزارش ایرنا، سید علی آقا زاده عصر شنبه در نشست ستاد دهه فجر استان مرکزی در سالن اجتماعات استانداری مرکزی افزود: دشمنان ایران با نادانی و جهالت به دنبال انحراف در اصول و عقاید جوانان و نوجوانان این سرزمین هستند.
وی بیان کرد: نباید فریب دشمن را خورد و با اتکا بر داشته های بومی و سرمایه های انقلاب و نظام در مقابل زیاده خواهی دشمنان ایستاد.
استاندار مرکزی بیان کرد: روز گذشته آمریکا با اعلام اعتراض در شورای امنیت به دنبال اهدافی بود اما خروجی این نشست منجر به تصویب بیانیه ای علیه جمهوری اسلامی ایران نشد.
استاندار مرکزی ادامه داد: اکنون بیش از 45 میلیون نفر از جمعیت آمریکا زیر خط فقر زندگی می کنند و امروز این کشور نگران وضعیت اقتصادی و سیاسی ایران است.
آقا زاده اظهار کرد: آمریکا در حالی داعیه دار حقوق بشر و حمایت از صلح جهانی است که جنایات یمن و کشتار شیعیان مظلوم بحرین را نادیده می گیرد.
استاندار مرکزی اضافه کرد: برگزاری چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سال جاری به دلیل بروز برخی ناآرامی ها از حساسیت بیشتری برخوردار است.
آقا زاده بیان کرد: محور برنامه های چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی باید در راستای روشنگری نسل جوان باشد.
وی گفت: در جریان ناآرامی های اخیر جدا از تلاش و توطئه افکنی گروه های معاند و ضد انقلاب، نباید برخی مطالبات و خواسته های نسل جوان را نادیده گرفت.
آقا زاده عنوان کرد: در کمیته های استانی ستاد دهه فجر استان مرکزی باید از ظرفیت های تشکل های مردمی بهره جست تا جشن های پیروزی انقلاب با صلابت بیشتری برگزار شود.
استاندار مرکزی بیان کرد: پیش بینی اجرای برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در استان مرکزی باید با برنامه ریزی منسجم همراه با حفظ شان دهه فاطمیه به بهترین نحو ممکن اجرایی شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی نیز در این نشست گفت: معرفی دستاوردهای انقلاب و تبیین خدمات نظام مهمترین مولفه در برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در این استان است.
فتح الله حقیقی افزود: مدیران دستگاه های مختلف وظیفه دارند تا عملکرد و دستاوردهای حوزه خود را به مردم ارایه دهند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی با تاکید بر مردمی بودن انقلاب اسلامی افزود: بنای شکل گیری جمهوری اسلامی ایران، سرمایه مردمی است و در دهه فجر باید از این ظرفیت بکر استفاده کرد.
حقیقی تصریح کرد: دهه فجر بهترین فرصت برای بازبینی کارنامه عملکرد مدیران است و باید دستاوردهای نظام و انقلاب را به عموم شهروندان معرفی کرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: انتقال پیام انقلاب و آرمان آزادی خواهی برای نسل سوم و چهارم انقلاب وظیفه خطیر همه دلسوزان و ارادتمندان نظام است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مرکزی در ادامه این نشست گفت: مکاتبات لازم با دستگاه های اجرایی در خصوص معرفی طرح های عمرانی قابل بهره برداری در دهه مبارک فجر در دستور کار قرار گرفته است.
مهدی زندیه وکیلی افزود: انتظار است طرح هایی از سوی دستگاه های اجرایی اعلام شود که قابلیت بهره برداری 100 درصدی داشته باشد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی نیز در این نشست گفت: پارسال پنج هزار برنامه در ایام الله دهه فجر در این استان برگزار شد.
حجت الاسلام عباس هاشمی افزود: 23 کمیته استانی و 200 کمیته مردمی در تکایا و مساجد استان مرکزی در برگزاری برنامه های دهه مبارک فجر مشارکت دارند.
در نشست ستاد دهه فجر استان مرکزی، فتح الله حقیقی به عنوان نماینده تام الاختیار استاندار مرکزی و جانشین این ستاد معرفی شد.
استان مرکزی با دارا بودن 12 شهرستان دارای یک میلیون و 429 هزار و 475 نفر جمعیت است.
3005/3075/خبرنگار: معصومه صفری *** انتشار دهنده: حسین مهدی زادهانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.