خانه / دسته‌بندی نشده / تجلیل از قهرمانان بازنشسته نیروهای مسلح پیش از مصاف استقلال تهران و سپیدرود رشت

تجلیل از قهرمانان بازنشسته نیروهای مسلح پیش از مصاف استقلال تهران و سپیدرود رشتبه گزارش ایرنا، به مناسبت گرامیداشت ‏سالگرد پیروزی انقلاب و با برنامه ریزی سازمان لیگ فوتبال پیش از دیدار این دو تیم از امیرسرتیپ خلبان حسن حاج صفی فرماندهی نیروی هوایی، امیر سرتیپ خلبان عزیزنصیرزاده، امیرسرتیپ ‏مسعود اغوایی، امیرسرتیپ محمد تسلیه چی و حجت الاسلام سیدمحمد قاضی رئیس کل عقیدتی سیاسی نیروی هوایی تجلیل شد.
همچنین کمیته پیشکسوتان سازمان لیگ فوتبال از حسن حبیی، فرامرز ظلی، مهدی مناجاتی، علی اکبر حیدری، هوشنگ کارگر نژاد، هرمز الماسی، احمد ‏گودرزی، محمدعلی صنعت کاران پیشکسوتان فوتبال و «یدالله اکبری» و «محمد خرمگاه » پیشکسوتان استقلال تجلیل کردند.
هواداران تیم سپیدرود که پس از سال ها دوری این تیم از لیگ برتر، در مصاف با استقلال تهران باردیگر حضور در ورزشگاه آزادی را تجربه می کنند، به رغم بارانی بودن هوا استقبال خوبی از این دیدار داشتند و حدود یکهزار نفر از آنها در ورزشگاه آزادی حاضرند.
علی کریمی پیش از آغاز این رقابت از طرف هواداران استقلال تشویق شد و زمانی که به سمت نیمکت آبی پوشان رفت، او و مهدی رحمتی همدیگر را در آغوش گرفتند.
«وینفرد شفر» سرمربی استقلال و بازیکنان این تیم نیز از سوی هواداران حاضر در ورزشگاه تشویق شدند.
بویان هافبک مقدونیه ای استقلال که اخیرا به جمع آبی پوشان پیوسته است از روی سکوها نظاره گر این دیدار است. اما تیام دیگر بازیکن خارجی اهل سنگال استقلال در لیست 18 نفره آبی پوشان قرار دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9029**1368
خبرنگار: محمد مهدی موذن** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.