خانه / دسته‌بندی نشده / تراکتورسازی در آسیا تنها نیست

تراکتورسازی در آسیا تنها نیستبه گزارش ایرنا، تراکتورسازی در دور رفت این رقابت ها و سه بازی قبلی خود در خارج از خانه در مقابل رقیبان خود صف آرایی کرده و بازی با الجزیره در آغاز رقابت های دور برگشت، اولین میزبانی این تیم در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز خواهد بود.
با توجه به اینکه این تیم تنها با یک امتیاز در رده انتهایی جدول رده بندی گروهی قرار گرفته، از این رو این بازی و دو بازی بعدی مرحله گروهی از حساسیت خاص و بالایی برای این تیم و هوادارانش برخوردار است.
شاگردان ارطغرل ساغلام به رغم ارائه بازی برتر در مقابل حریفان در دور رفت مرحله گروهی، نتوانستند امتیازات لارم را کسب کنند و همین امر حساسیت بازی با الجزیره را مضاعف کرده و تراکتورسازان برای خروج از فشار روانی بالا، محکوم به برد این بازی و کسب سه امتیاز آن هستند.
به زعم بیشتر کارشناسان ورزشی، تراکتورسازی در سه بازی گذشته حتی در مصاف با الغرافه که سه بر صفر بازنده شد، توپ و میدان را در اختیار داشت و تیم برتر میدان بود، اما بدشانسی ها و گاها داوری های اشتباه و همچنین کمبود بازیکن در پست های کلیدی و محرومیت و و محدودیت ها، این تیم را از گرفتن نتیجه دلخواه بازداشته است.
در کنار موارد مطرح شده که برای گرفتن نتیجه دلخواه در بازی فوتبال ضروری است، تراکتورسازی در بازی های دور رفت مرحله گروهی، هر سه بازی خود را خارج از تبریز و به نوعی در وضعیت میهمان بازی کرد و بازی با الجزیره اولین و بهترین فرصت برای کنار زدن تمامی بدشانسی ها و گرفتن نتیجه در حضور هزاران هوادار پرشور است.
نگاهی به بازی های تراکتورسازی در دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا نشان می دهد که این تیم توانایی صعود از گروه خود به دور بعدی رقابت ها را دارد، به شرطی که از همه داشته های خود در یکجا و توامان استفاده کند.
تراکتورسازی در حالی ساعت 16 سه شنبه این هفته در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز از تیم الجزیره امارات میزبانی می کند که ‘عزیز ییلدیریم’ مالک باشگاه فنرباغچه ترکیه و برخی از رسانه های این کشور میهمان ویژه بازی خواهند بود.
براساس اعلام منابع غیررسمی، ییلدیریم برای سرمایه گذاری در تبریز و ساخت ورزشگاه و فراهم کردن زمینه همکاری فوتبالی تراکتورسازی و فنرباغچه به تبریز می آید و در این میان، حضور پرشور هواداران در ورزشگاه و نشان دادن اینکه تراکتورسازی تیمی بزرگ و پرطرفدار در فوتبال ایران است، نقش مهمی در همکاری های دوجانبه خواهد داشت.
هواداران تراکتورسازی بی صبرانه برای بازی تیم شان مقابل الجزیره لحظه شماری می کنند و بی شک آرزوی قلبی همه آنها برتری تراکتورسازی در شب چهارشنبه آخر سال و خوشحالی مردم ایران و آذربایجان است.
تراکتورسازی در دور رفت در بازی نخست یک بر صفر مغلوب تیم صدرنشین گروه الاهلی عربستان شد، در بازی دوم سه بر صفر نتیجه را به الغرافه قطر واگذار کرد و در بازی سوم به تساوی بدون گل با الجزیره امارات رضایت داد.
این تیم در ادامه رقابت های مرحله گروهی، سه شنبه این هفته میزبان الجزیره امارات است، 14 فروردین 97 میهمان الاهلی عربستان خواهد بود و در بازی پایانی دور برگشت در 28 فروردین سال 97 از الغرافه قطر پذیرایی می کند.
در گروه ‘آ’ این رقابت ها، الاهلی با هفت، الجزیره و الغرافه با چهار و تراکتورسازی با یک امتیاز به ترتیب در رده های اول تا چهارم جدول رده بندی قرار دارند.
امید که هواداران پرشور تراکتورسازان پس فردا با حضور 80 هزار نفری خود، نوستالژی شعار انرژی بخش ‘عیبی یوخ’ (عیب ندارد) را در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز تکرار کنند.
3077/518انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.