خانه / دسته‌بندی نشده / تقارن بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس نشان دهنده ضرورت همراهی تخصص و تعهد برای پیشرفت است

تقارن بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس نشان دهنده ضرورت همراهی تخصص و تعهد برای پیشرفت استدر پیام صادره از سوی قربانعلی سعادت آمده است: بار دیگر ماه مهر و بهار تعلیم و تربیت فرا رسید، سرآغازی که یادآور لبخندهای شاد و دوستی های پردوام؛ بهار رویش شکوفه های علم و امید در سایه بیداری و نگاه به آینه روشن فرداست. ایام بازگشایی مدارس و تقارن آن با هفته دفاع مقدس تابلوی مقاومت، ایثار و شهادت، حاوی این پیام است که تخصص و تعهد باید در کنار هم باشند تا بشریت را از گرداب جهالت و گمراهی و تباهی نجات بخشند و چه لاله های دلسوخته ای بودند که از مکتب تعلیم و تربیت به مکتب ایثار و شهادت رفتند تا درس آزادی و آزادگی را معنا بخشند .
استاندار آذربایجان غربی در ادامه این پیام آورده است: اکنون‌ که در پرتو توجهات حضرت ولی‌عصر (عج)، هدایت‌ ها و حمایت‌های رهبر معظم انقلاب و درایت دولت تدبیر و امید، عرصه تعلیم و تربیت در مسیر تحول بنیادین نظام آموزشی کشور، راه رشد، تعالی و کمال را می‌پیماید، مجموعه آموزش ‌و پرورش به‌ عنوان بسترساز این امر خطیر، با خدمت شبانه‌روزی و استفاده از همه مزیت‌ها و با همکاری سایر بخش‌ها به سمت بهبود وضع موجود حرکت می‌کند.
سعادت در ادامه این پیام من تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به اصحاب تعلیم و تربیت به ویژه اساتید و معلمان دلسوز و دانشجویان و دانش آموزان، اظهار امیدواری کرده است که در سال’اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال’ با تدبیر دولت خدمتگزار، بتوانیم ایران اسلامی را به قله‌های امید، پیشرفت و سربلندی برسانیم که این مهم با تلاش اساتید و معلمان سخت‌کوش و دانشجویان و دانش‌آموزان عزیز محقق می شود.
سال تحصیلی جدید از روز شنبه هفته آینده / اول مهرما/ همزمان با سراسر کشور در هزاران مدرسه آذربایجان غربی آغاز می شود و بیش از 550 هزار دانش آموزان در سر کلاس حاضر می شوند.
2093 ** خبرنگار و انتشاردهنده: صابر چهرقانیانتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.