خانه / دسته‌بندی نشده / توسعه ورزش باید به یک دغدغه برای مدیران تبدیل شود

توسعه ورزش باید به یک دغدغه برای مدیران تبدیل شودبه گزارش ایرنا،مریم بیدخام روز سه شنبه در نشست شورای عالی ورزش استان قزوین افزود: توسعه ورزش همگانی به مشارکت تمامی دستگاه ها نیازمند است.
این مسئول خاطر نشان کرد: تقویت ورزش همگانی کار یک دستگاه نیست و همه دستگاه ها باید از شورای شهر گرفته تا سایر دستگاه ها پای کار باشند
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین اظهار کرد: هیچ کس نمی تواند منکر نقش برجسته ورزش در حفظ سلامت و شادابی افراد جامعه باشد.
وی افزود: ورزش در بانوان و خانواده ها نیز باید به شکل جدی تر مورد پیگیری قرار گیرد چون خانواده و بانوان خیمه و ستون حفظ جامعه از آسیب های اجتماعی هستند.
بیدخام همچنین گفت: بیش از یک سوم جمعیت استان را جوانان بین 18 تا 29 سال تشکیل می دهند که این یک ظرفیت عالی برای توسعه ورزش همگانی،ملی و قهرمانی است.
این مسئول با بیان اینکه 71 هزار و 300 ورزشکار بیمه شده نشان دهنده ظرفیت های ورزشی استان است،افزود: باید بسترهای لازم برای افزایش این آمار فراهم شود.
وی با تاکید بر تلاش برای برنامه ریزی به منظور تقویت نشاط و شادابی در بین شهروندان استان،افزود: باید از خود سوال کنیم چرا زنجان به عنوان استانی همسایه در ردیف شادترین استان های کشور است اما قزوین در این خصوص در جایگاه پایینی قرار دارد.
6101*3013انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.