خانه / دسته‌بندی نشده / تونل افتخار زودهنگام برای قهرمان زودهنگام

تونل افتخار زودهنگام برای قهرمان زودهنگامبه گزارش ایرنا، روزنامه مارکا اسپانیا روز دوشنبه با اعلام این خبر نوشت: با توجه به پیروزی قاطعانه بارسلونا در فینال جام حذفی برابر سویا و کسب مقام قهرمانی این رقابت ها، آنچه مسلم به نظر می رسد بخت های از دست رفته رئال برای دفاع از عنوان قهرمانی خانگی خود است. در واقع آنطور که از شواهد پیداست کاتالان ها می توانند پیش از سوت آغاز دیدار با «دپورتیوو لاکرونیا» در روز یکشنبه، تنها پس از گذشت چند روز از فتح ‘کوپا دل ری’، بار دیگر در رقابت های لالیگا جشن قهرمانی بگیرند.
با این حال، کسب عنوان قهرمانی لالیگا برای قهرمان جام حذفی اسپانیا هنوز قطعی نیست و آبی و اناری پوشان برای آنکه به این مقصود خود برسند به دو اتفاق نیاز دارند:
دو تیم رئال و اتلتیکو در هفته سی و پنجم لالیگا به ترتیب با لگانس و آلاوس در روزهای شنبه و یکشنبه مصاف می کنند و تیم بارسلونا با چند ساعت تاخیر یکشنبه شب میهمان دیپورتیوو لاکرونیا خواهد بود. در صورتیکه تیم رئال بازی را به لگانس رده پانزدهمی واگذار کند، بارسلونا نیمی از راه فتح لالیگا را طی خواهد کرد و برای مسجل شدن قهرمانی و در واقع پیمودن نیمه دیگر راه چشم به دیدار سرخ و سفید های مادرید و دیپورتیوو آلاوس می دوزد؛ با این حساب اگر شاگردان ‘دیگو سیمئونه’ با شکست از زمین مسابقه خارج شوند؛ عملا قهرمانی بارسلونا قطعی خواهد شد.
با تحقق این دو اتفاق، دپوورتیو لاکرونیا در ورزشگاه خانگی خود برای شاگردان ارنستو والورده تونل افتخار خواهند بست و بدین ترتیب پرونده این فصل رقابت های لالیگا اسپانیا با قهرمانی زودهنگام کاتالان ها بسته می شود.
ورزشی**3991**1597انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.