خانه / دسته‌بندی نشده / تکلیف نفرات و رشته های اعزامی به بازی های آسیایی اسفند ماه مشخص می شود

تکلیف نفرات و رشته های اعزامی به بازی های آسیایی اسفند ماه مشخص می شودبه گزارش ایرنا از وزارت ورزش و جوانان، «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان در این نشست،حضور گسترده آحاد ملت در جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را نشانه ای از تلاش مردم برای دفاع از حاکمیت ملی و تمامیت ارضی دانست.
وی گفت: از امروز با اراده و همت مردم گام بعدی را بر می داریم و امید داریم تا با کوشش، هماهنگی و همدلی در جهت خدمت رسانی به مردم دستاوردهای بهتری داشته باشیم.
سلطانی فر با تبریک موفقیت های اخیر ورزش کشور، اظهار داشت: دوازدهمین قهرمانی فوتسال در آسیا، ایستادن هاکی بر سکوی سوم جهان و قهرمانی تیم ملی یخ نوردی کشور در مسابقات قهرمانی آسیا کام ملت را در این روزها شیرین کرد .
وزیر ورزش وجوانان ابراز امیدواری کرد، با تعامل بیشتربا فدراسیون ها ضمن برگزاری اردوهای موفق، حضوری مقتدر و آبرومند در اندونزی داشته باشیم.
سلطانی فر با بیان اینکه دور نخست جلسات با فدراسیون های اعزامی به بازی های آسیایی به پایان رسیده و دور دوم آن آغاز شده است، گفت: تصمیم گیری نهایی در خصوص رشته ها و افراد اعزامی به این مسابقات تا پایان اسفند ماه انجام خواهد شد تا در پنج ماه نخست سال با برگزاری اردوهای مختلف به آمادگی لازم برسیم.
اعضای ستاد عالی بازی های آسیایی به حضور کمی و کیفی زنان در این بازی ها تاکید کردند و قرار است در جلسه آینده ستاد، وضع کاروان اعزامی ایران به بازی های پارآسیایی و برخی فدراسیون ها مورد بررسی مجدد قرار گیرد.
این ستاد با حضور وزیر ورزش وجوانان، رئیس کمیته ملی المپیک، رئیس کمیته ملی پارالمپیک و برخی معاونان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
ورزشی**9250**1368
خبرنگار:گلی سفیدزاده** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.