خانه / دسته‌بندی نشده / تکواندوکاران گیلانی حریفان خود را در مسابقات آسیایی شناختند

تکواندوکاران گیلانی حریفان خود را در مسابقات آسیایی شناختندرئیس هیات تکواندو استان گیلان روز جمعه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: مراسم قرعه کشی بیست و سومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا و چهارمین دوره پاراتکواندو آسیا برگزار شد که سه تکواندوکار گیلانی حریفان خود را شناختند.
محسن سترگی افزود: آرمین هادی پور تکواندوکار ملی پوش گیلانی در وزن 54- کیلوگرم در دور اول با قرعه استراحت روبرو شد و در دور دوم باید به مصاف برنده بازی هندوستان و هنگ کنگ برود .
وی بیان کرد: همچنین در بخش بانوان ، طیبه پارسا از استان گیلان در وزن 57- کیلوگرم در دور اول این مسابقات به مصاف راما ابوالروب از کشور اردن خواهد رفت که دارنده مدال برنز آسیاست.
به گفته رئیس هیات تکواندو گیلان، مهدی پوررهنما ملی پوش گیلانی مسابقات پاراتکواندو قهرمانی آسیا با توجه به قرعه کشی انجام شده در دور اول، با قرعه استراحت روبرو شد و در دور دوم باید به مصاف برنده چین و هندوستان برود.
بیست و سومین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی آسیا از پنجم خردادماه جاری و چهارمین دوره مسابقات پاراتکواندو آسیا از عصر دیروز (پنجشنبه) به میزبانی هوشیمینه ویتنام برگزار می شود.
7285/2007انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.