خانه / دسته‌بندی نشده / تیانجین فاتح نبرد چینی ها شد

تیانجین فاتح نبرد چینی ها شدبه گزارش ایرنا؛ تیم «تیانجین» امروز (سه شنبه) و در جریان دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه «تیانهه» میهمان تیم « گوانگژو» دیگر نماینده چین بود که با کسب تساوی 2 بر 2 و به لطف گل زده در خانه حریف به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها صعود کرد.
در دیدار رفت این دو تیم که هجدهم اردیبهشت ماه در ورزشگاه «تیانجین المپیک سنتر» برگزار شد بازیکنان به کسب نتیجه تساوی بدون گل بسنده کردند تا تکلیف تیم صعود کننده به مرحله بعدی این رقابت ها در دیدار برگشت مشخص شود.
اما با کسب نتیجه مساوی 2-2 در دیدار برگشت، شاگردان «فابیو کاناوارو» در تیم گوانگژو در عین ناباوری از گردونه رقابت ها حذف و پرونده آنان در این لیگ بسته شد.
«ریکاردو گولارت» مهاجم برزیلی گوانگژو در دقایق 17 و 48 برای این تیم گلزنی کرد اما با گلزنی «الکساندر پاتو» دیگر برزیلی حاضر در میدان در دقیقه 19 و «وانگ جی» در دقیقه 52 برای تیم «تیانجین» این بازی به تساوی کشیده شد و این تیم با حذف میزبان خود به دور بعدی این رقابت ها راه یافت.
«پاتو» ملی پوش اسبق تیم ملی برزیل که در حال حاضر در تیم «تیانجین» عضویت دارد پیش از این برای تیم میلان در رقابت های سری «آ» ایتالیا بازی می کرد.
ورزشی**9144**1597انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.