خانه / دسته‌بندی نشده / تیرانداز المپیکی ایران: هنوز تا اوج آمادگی فاصله دارم

تیرانداز المپیکی ایران: هنوز تا اوج آمادگی فاصله دارمجام بزرگ، روز چهارشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه «تمرینات خوبی داشته ام و وضعیت آمادگی ام بد نیست» ابراز امیدواری کرد بتواند در فاصله کمتر از سه ماه تا بازی های آسیایی جاکارتا به اوج آمادگی برسد.
این تیرانداز همدانی که برای حضور در جام جهانی آلمان در مونیخ حضور دارد، در مورد «گوران ماکسیموویچ» در راس تیم ملی تفنگ ایران در آلمان گفت: او و دخترش مدال المپیک را در کارنامه دارند که حکایت از یک دنیا تجربه و از مدرسان به نام فدراسیون جهانی است اما با این همه، برای اظهار نظر در خصوص اینکه او چه کمکی می تواند به تیم ملی بکند، هنوز زود است.
جام بزرگ اضافه کرد: وی تاکنون دو هفته در کنار تیم ملی بوده و نکات خوبی را به ملی پوشان یادآوری کرده است. امیدوارم بتوانیم با تمرینات انجام شده و تجربیاتی که تاکنون کسب کرده ایم، در جام جهانی آلمان و در جمع برترین های جهان نتیجه خوبی بگیریم.
وی در خصوص اینکه برخی کارشناسان و صاحبنظران بر این باورند که تیم ملی با پیشینه نتایج ضعیف در جام جهانی کره جنوبی، نمی تواند در آلمان نتیجه خوبی کسب کند، گفت: در جام جهانی کره نتیجه نگرفتیم، اما عملکرد ما با توجه به تمرینات و رکوردهایمان خوب بود.
وی در مورد اینکه آیا تیم ملی می تواند جایگاه خود را در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا حفظ کند و با قدرت در رقابت های قهرمانی جهان و انتخابی المپیک حضور یابد، گفت: تمام تلاشم را خواهم کرد تا در جام جهانی آلمان و بازی های آسیایی بهترین عملکرد را داشته باشم.
تیم ملی تیراندازی ایران صبح سه شنبه یکم خرداد ماه با 18 ورزشکار برای شرکت در مسابقات جام جهانی آلمان راهی این کشور شد. این رقابت ها از سوم خرداد ماه در مونیخ آغاز می شود.
امیر محمد نکونام، پوریا نوروزیان، نجمه خدمتی، الهه احمدی، آرمینا صادقیان، مه لقا جام بزرگ، نرجس امام قلی نژاد، سیده زهرا هاشمی، حسین باقری، مهیار صداقت و امیرسیاوش ذوالفقاریان در رشته تفنگ و محمد احمدی، وحید گل خندان، ابراهیم برخورداری، گلنوش سبقت الهی، هانیه رستیمان، آمیتیس جعفری و سارا میرابی در رشته تپانچه 18 تیرانداز اعزامی ایران به مونیخ آلمان هستند.
ماکسیموویچ به عنوان سرمربی و «ابراهیم اینانلو» و «امیرحسین صولت» به عنوان مربی این تیم را همراهی می کنند.
ورزشی **1828**1368انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.