خانه / دسته‌بندی نشده / تیم آمل در لیگ دسته یک فوتسال بانوان ماندگار شد

تیم آمل در لیگ دسته یک فوتسال بانوان ماندگار شدمعظم ساروی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : تیم هیات فوتسال آمل بهمن ماه پارسال در مرحله گروهی در قم و اسفند ماه در مرحله دوم این مسابقات در فسا استان فارس شرکت کرده بود و در مجموع با قرار گرفتن در رده سوم گروه 6 تیمی این رقابت ها ، از صعود به مرحله یک چهارم نهایی این مسابقات بازماند.
وی ادامه داد : تیم فوتسال آمل در رقابت های امسال لیگ دسته یک با مشکلات زیاد مالی مواجه بود ، اما با همه این شرایط در لیگ دسته یک فوتسال بانوان کشور شرکت کرد و توانست سهمیه شهرستان را در این رقابت ها حفظ کند.
نائب رئیس هیات فوتبال آمل گفت : با وجود پیگیری های زیاد متاسفانه حمایت مالی قابل قبولی از این تیم نشد و فقط شورای اسلامی و شهرداری آمل و چند مجموعه خصوصی حمایت کردند.
ساروی اضافه کرد : تیم آمل در رقابت های امسال با بازیکنان بومی که در اختیار داشت ، در صورت بهره مند شدن از حمایت مالی بهتر ، می توانست نتایج قابل قبول تری نسبت به سال قبل کسب کند.
وی خواستار حمایت بیشتر مسئولان اجرایی و ورزشی آمل از ورزش بانوان شد و گفت : تیم فوتسال هیات آمل تنها تیم شهرستان در سال های اخیر بود که در سطح لیگ کشوری حضور داشته است.
او ابراز امیدواری کرد که با حمایت بیشتر و برنامه ریزی مناسب اداره ورزش و جوانان و نیز هیات فوتبال شهرستان آمل ، تیم این شهرستان در فصل آینده مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاههای کشور با قدرت بیشتری حضور پیدا کند.
تیم فوتسال هیات آمل در رقابت های امسال لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاههای کشور در گروه چهار حضور داشت و با قرارگرفتن در رده دوم به بازیهای برگشت صعود و در بازیهای برگشت با قرار گرفتن در مکان سوم گروه پنج تیمی به پایان رساند.
مسابقات امسال لیگ دسته یک فوتسال بانوان باشگاههای کشور با حضور 24 تیم در چهار گروه شش تیمی برگزار شد.
7327/1654انتهای پیام /*


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.