خانه / دسته‌بندی نشده / تیم بسکتبال شهرکرد بر هیات خراسان غلبه کرد

تیم بسکتبال شهرکرد بر هیات خراسان غلبه کردبه گزارش ایرنا، در مرحله برگشت این رقابت ها تیم بسکتبال یاران جنوب کوشک در مجموعه ورزشی تختی شهرکرد با حساب 71 بر 63 تیم خراسان را شکست داد.
با توجه به نتیجه دیدار رفت که به سود تیم خراسانی به پایان رسیده بود و پیروزی تیم شهرکرد در دور برگشت، دیدار سوم و سرنوشت ساز دو تیم به روز جمعه یازدهم اسفندماه به میزبانی چهارمحال و بختیاری موکول شد.
تیم بسکتبال یاران جنوب شهرکرد با کسب 13 امتیاز در گروه جنوب جدول مسابقات لیگ ملی به مرحله پلی آف راه یافته بود.
تیم بسکتبال شهرکرد در صورت پیروزی در دیدار سوم مرحله نهایی مجوز حضور در لیگ برتر باشگاههای بسکتبال ایران را پس از پنج سال وقفه دوباره بدست می آورد.
به گزارش ایرنا،لیگ بسکتبال ملی به عنوان زیر مجموعه لیگ برتر است که تیم های شرکت کننده باید با بازیکنان غیر خارجی به میدان بروند و تیم ها مجاز به استفاده از بازیکنان خارجی نیستند.
تیم بسکتبال شهرکرد در دهه 80 در لیگ برتر حضور داشت و در برخی از دیدارها حتی موفق به شکست مهرام، پتروشیمی ، دانشگاه آزاد، شهرداری گرگان و توزین الکتریک کاشان نیز شده بود.
چهارمحال و بختیاری در یک دهه حضور 5 ملی پوش در این بسکتبال ایران داشت و در این سالها بهنام یخچالی به عنوان پدیده لیگ برتر ایران نیز انتخاب شد.
2097انتهای پیام /*


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.